Практична психологія

Сортирувати за:

Практична психологія та її користь

Якщо загальна психологія більше про теорію та наукові методи роботи, то практична – про життя. А якщо точніше, то про ті знання, які будь-яка людина, навіть не маючи спеціальної освіти, може використати на практиці, тим самим допомагаючи собі і змінюючи щось у власному житті на краще. Тому й книги пишуться простою мовою, навіть якщо розповідається у них про складні поняття чи явища.

Читати таку літературу цікаво і корисно, бо з неї можна почерпнути інформацію, яка допоможе краще зрозуміти себе та оточуючих, розібратись з внутрішніми проблемами чи хоча б зрозуміти, у який бік варто «копати», щоб знайти їх «коріння». Знати основи практичної психології корисно усім дорослим, бо це полегшує спілкування з іншими людьми і з самим собою.

Про що розкажуть книги з практичної психології?

Тематика книжок найрізноманітніша, і кожен автор спеціалізується на чомусь своєму. Один пише про мистецтво спілкування і вміння знаходити спільну мову з ким завгодно, інший – про корисні та шкідливі звички і про те, як перших набути, а других позбавитись.

Темою обговорення може стати не лише доросла психіка і поведінка, а й дитяча, бо чимало книг присвячено вихованню і спілкуванню з дітьми. Хтось пише про емоції та роботу з ними, а хтось – про дитячі психологічні травми і способи їх пропрацювання.

Книг написано вже так багато, що кожен може знайти серед них те, що йому потрібно чи актуально у певний момент. А головне, що в них є не просто теорія, а й практичні рекомендації, які варто використовувати.

Де можна почитати практичну психологію?

На нашому порталі психологічну літературу (і не тільки) можна читати онлайн, що дуже зручно, бо не потрібно нікуди ходити і нічого купувати.

А також у нас ви можете скачати книги з практичної психології безкоштовно українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон і навіть у режимі офлайн отримувати цікаву та корисну інформацію.