«Многії літа. Благії літа»
Мирослав Дочинець

Про книгу «Многії літа. Благії літа» Мирослава Дочинця


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Многії літа. Благії літа» Мирослава Дочинця українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Многії літа. Благії літа» Мирослава Дочинця

Читати онлайн книгу «Многії літа. Благії літа» Мирослав Дочинець українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Многii лiта. Благii лiта
Мирослав Дочинець


У книжцi виведено цiлiсну систему активного творчого довгожительства, базовану на унiкальному досвiдi конкретноi людини. Подано це у виглядi скарбiв житейського i духовного досвiду, якi залишив пiсля себе карпатський характерник Андрiй Ворон, якого вже називають новим Сократом, носiем нового вчення – фiлософii Серця. Здебiльшого це проникливi роздуми, побiжнi нотатки людини мислячоi, мудроi, з унiкальним хистом вiдчувати людей i природу у цiлiснiй свiтобудовi.

Мирослав Дочинець

Многii лiта. Благii лiта


Заповiти 104-рiчного Андрiя Ворона – як жити довго в здоров’i, щастi i радостi


Видання назване «Книгою року» за Всеукраiнським книжковим рейтингом

«Десятилiттями я живу в одному мiсцi. Роблю ту саму роботу. Веду бесiди з одними й тими ж людьми. Сiдаю за той же стiл у той же час i iм майже однакову iжу. Лягаю в один час в свое лiжко… Минають лiта, але нiщо не мiняеться – нi довкiлля, нi я. Бо не мiняеться моя душа. І це добре. Дивлюся на образи дiда, батька, на своiх онукiв i правнукiв – i здаеться, що я на цьому свiтi був завжди. І буду вiчно…»

    Андрiй Ворон


«Ворон – птах давнiй»


Свiт тiсний, i не тiльки в просторi, але й у часi.

Рокiв двадцять п’ять тому я, молодий журналiст, пiддавшись дачнiй лихоманцi, почав i собi мордувати клапоть ожинника на Поповiй горi пiд Мукачевом. Коли прийшов час робити прищепи, мене виручив знайомий iнженер Толя. Привiв у помiч свого дiда Андрiя, якому було за вiсiмдесят. Але я не встигав за ним, коли ми шукали по узлiссях саджанцi-дички i виноградну лозу рiпарi.

Ще бiльше мене вражала його вдача. Незбагненний глибинний спокiй струменiв з його уважно-дитинних очей. Говорив вiн мало, коротко, але в розкiшнiй сивiй бородi завжди ховалася лагiдна усмiшка. Якось у спекотний полудень вiн пiдвiв голову i сказав: «Гроза буде». – «Звiдки ви знаете?» – здивувався я. – «З Латорицi рибою тягне». Я нiчого не вiдчував, ще б пак – до Латорицi було щонайменше три кiлометри. А за годину Мукачево накрила обвальна травнева злива.

Відгуки на книгу «Многії літа. Благії літа» Мирослава Дочинця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Многії літа. Благії літа» Мирослава Дочинця одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Многії літа. Благії літа» Мирослава Дочинця у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

787 переглядів