Мотивація

Сортирувати за:

Книги з мотивації для тих, хто втратив впевненість в собі

У сучасному світі кожен прагне стати краще в усіх напрямках – і за здоров’ям стежить, і спортом займається, і в кар’єрі викладається на повну. Але світ продовжує диктувати свої жорсткі правила і іноді не вистачає мотивації. Психологія людини влаштована таким чином, що для руху вперед, до нових цілей і перемог, часом досить однієї фрази. Якщо вам якраз чогось і не вистачає, ми пропонуємо мотивуючі книги для саморозвитку.

Причому в списку ви знайдете цікаві книги на різні тематики: про спорт, по бізнесу, про успіх, позитивне мислення, про схуднення, і так далі. Адже розвиватися потрібно не тільки в інтелектуальному плані, але і не забувати про здоров’я, красу.

Мотивація – літературний механізм, що робить нас сильними та щасливими

Автори книг для дівчат допоможуть по-новому поглянути на себе, на світ. Ви дізнаєтеся про те, як змінити повністю своє мислення, позбутися комплексів, почати займатися спортом або сісти на дієту. Причому письменники подають інформацію таким чином, що у вас навіть не виникне бажання в одну мить все кинути і повернутися до старого життя. Для жінок важливо жити в гармонії з собою і навколишнім світом, чого ви зможете домогтися завдяки такій літературі.

Книги з саморозвитку для підлітків тонко і акуратно наставляють їх на шлях успіху. Адже до такої категорії людей потрібно ставитися по-особливому. Підлітки все сприймають інакше, до того ж у них часто спрацьовує дитячий максималізм, який часом і призводить до небажаних наслідків. Тому мотивуюча література для них пишеться певним чином.

Книги по мотивації необхідні і чоловікам. Особливо, якщо справа стосується кар’єри. Адже почати свій бізнес – легко, але коли з’являються проблеми і складності, виникають і сумніви – а чи варто взагалі продовжувати? Для чоловіків важлива постійна впевненість в своїх силах і в справі, якою вони займаються. Цим і діляться люди, які пройшли через цей шлях і вирішили про нього розповісти в своїх книгах, що мотивують на успіх, для чоловіків.

Багато стикаються з тим, що одного разу розуміють, як ніби живеш не своїм життям. То тобі доводиться всім доводити, що ти чогось вартий, то, навпаки, терпиш вибрики і неповагу з боку начальства або навіть своєї половинки. Пора зупинитися! Книги, які змінюють світогляд і мотивують на щасливе життя, допоможуть вам знайти душевний спокій і гармонію з самим собою.

Книги, що мотивують, читають ті, хто прагне йти в ногу з часом

Мотиваційні книги сповнені цікавих думок, які, здавалося б, і так очевидні. Але саме про них ми і забуваємо, ускладнюючи своє життя. У нас ви знайдете як повноцінні видання з величезною кількістю корисної інформації, так і короткі – для одного вечора.

Ми зібрали для вас кращу мотиваційну літературу, яку ви можете скачати безкоштовно і без реєстрації. Ще ви можете читати онлайн – всюди даючи собі можливість і відпочити від насущних проблем, і зарядитися позитивом.