Спорт, фітнес

Сортирувати за:

Книжки про спорт – література для всіх

Професійний спорт – це складна робота, яка вимагає багато часу і сил. А ще це травматично і загалом небезпечно. А от що стосується фітнесу або просто фізичних навантажень, то їх навіть лікарі рекомендують, щоб почуватись бадьоріше і здоровіше.

Комусь підходить біг, а хтось більше полюбляє силові вправи. Та що б там не було, а заняття спортом не лише тренують м’язову систему людського тіла, а й покращують настрій і допомагають відновити душевну рівновагу, бо під їх впливом в організмі виробляється гормон щастя й задоволення.

Усе це звучить обнадійливо, але багатьом буває важко почати займатись фітнесом, навіть якщо є розуміння, що це було б варто зробити. Ось тут на допомогу можуть прийти книжки. У них можна знайти і конкретні вправи, і інформацію про те, як ті чи інші заняття впливають на організм, і про основи здорового способу життя, і історії про те, чому хтось почав бігати, а хтось – підкорювати гірські вершини.

Така література підходить як для молоді, так і для дорослих, як для жінок, так і для чоловіків. Вік і стать взагалі не мають значення, якщо людина хоче бути фізично активною і бадьорою якомога довше.

Читання і тренування – те, що дарує задоволення

Пам’ятаєте приємне відчуття після (і під час) читання цікавої книги? Те ж саме можна відчувати і займаючись спортом. Навіть якщо в процесі ви відчуваєте, що вам важко даються якісь вправи, після тренування можна відчути приємну втому, яка дає зрозуміти, що це було саме те, що потрібно вашому тілу.

Та навіть якщо ви не тренуєтесь особисто, у деяких художніх книгах можна прочитати про те, як це роблять інші. Чимало вже написано романів, героями яких стали молоді спортсмени, які грають за якусь команду з футболу, хокею і т.д.

Читачам цікаво спостерігати не лише за їхніми матчами і тренуваннями, а й за звичайним життям – спілкуванням з іншими, дружбою, романтичними стосунками. Для когось з підлітків така література може стати натхненням, щоб теж почати займатись спортом.

Де знайти книги про спорт?

Щоб почати читати онлайн книги про фітнес, достатньо зайти на наш сайт і у відповідному розділі обрати те, що найбільше зацікавить. У нас є як професійна література для тих, хто хоче більше знати про спорт, так і художня, де на тлі спортивних подій відбуватимуться усі інші.

Тут же ви можете скачати книги про спорт українською мовою безкоштовно у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон і тримати їх завжди під рукою.