«Беззаперечна правда»
Майк Тайсон

Про книгу «Беззаперечна правда» Майка Тайсона

«Беззаперечна правда» – книга-сповідь американського професійного боксера Майка Тайсона, написана у співавторстві з Ларрі Сломаном.

Абсолютний чемпіон світу з боксу у надважкій категорії, перший володар трьох чемпіонських поясів за версіями WBC, WBA і IBF – усі ці звання Майк отримав, коли йому виповнився лише 21 рік.

Дитина негритянського гетто Нью-Йорка з усіма наслідками, що з цього випливають, він не зміг пройти випробовування всесвітньою славою та великими грошима, що принесли йому чемпіонські титули.

Своє прізвисько Залізний Майк він отримав за жорстку та брутальну поведінку як на ринзі, так і в житті. Засуджений до 6 років ув’язнення за неправдивим звинуваченням у зґвалтуванні, пацієнт центрів допомоги наркота алкозалежним, він віднайшов у собі сили повернутися до нормального життя.

Ця книга про злети і падіння, про віру, силу волі та кохання, які дають змогу людині залишатися чемпіоном власного життя.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Беззаперечна правда» Майка Тайсона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Беззаперечна правда» Майка Тайсона

Читати онлайн книгу «Беззаперечна правда» Майк Тайсон українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Беззаперечна правда
Майк Тайсон

Ларрi Сломан


«Беззаперечна правда» – книга-сповiдь американського професiйного боксера Майка Тайсона, написана у спiвавторствi з Ларрi Сломаном.

Абсолютний чемпiон свiту з боксу у надважкiй категорii, перший володар трьох чемпiонських поясiв за версiями WBC, WBA i IBF – усi цi звання Майк отримав, коли йому виповнився лише 21 рiк.

Дитина негритянського гетто Нью-Йорка з усiма наслiдками, що з цього випливають, вiн не змiг пройти випробовування всесвiтньою славою та великими грошима, що принесли йому чемпiонськi титули.

Свое прiзвисько Залiзний Майк вiн отримав за жорстку та брутальну поведiнку як на ринзi, так i в життi. Засуджений до 6 рокiв ув’язнення за неправдивим звинуваченням у згвалтуваннi, пацiент центрiв допомоги наркота алкозалежним, вiн вiднайшов у собi сили повернутися до нормального життя.

Ця книга про злети i падiння, про вiру, силу волi та кохання, якi дають змогу людинi залишатися чемпiоном власного життя.У форматi PDF A4 збережений видавничий макет.

Майк Тайсон, Ларри Сломан

Беззаперечна правдаCopyright © 2013 by Tyrannic Literary Company, LLC

All rights reserved.

© А. Дiамант, переклад украiнською, 2020

© М. Мендор, художне оформлення, 2020


* * *


Ця книга присвячена всiм вигнанцям – усiм, хто коли-небудь був завороженим, кинутим на дно життя, приспаним транквiлiзаторами, побитим, помилково звинуваченим i не здатним приймати любов.Пролог


Бiльшу частину шести тижнiв мiж моiм обвинуваченням та засудженням за згвалтування я провiв роз’iжджаючи краiною й зустрiчаючись iз рiзними моiми подружками. Це був мiй спосiб попрощатися з ними. А коли я був не з ними, то вiдбивався вiд усiх жiнок, якi робили менi пропозицii. Куди б я не пiшов, скрiзь були жiнки, якi пiдходили до мене i говорили: «Та давай, я не буду звинувачувати тебе в згвалтуваннi. Пiшли зi мною. Я дозволю тобi зробити вiдео». Пiзнiше я зрозумiв, що це був iхнiй спосiб сказати: «Ми знаемо, що ти не робив цього». Але тодi я сприймав це по-iншому. Я вiдповiдав обурено i грубо. Хоча вони говорили це просто, щоб пiдтримати мене, менi було занадто боляче, щоб усвiдомити iх намiри. Я був слiпим, божевiльним, зажартим малим, якому випало багато в чому вирости.

Проте частково мiй гнiв був виправданим.

Відгуки на книгу «Беззаперечна правда» Майка Тайсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Беззаперечна правда» Майка Тайсона одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Беззаперечна правда» Майка Тайсона у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

666 переглядів