«Я захищу тебе…»
Світлана Талан

Про книгу «Я захищу тебе…» Світлани Талан

Скалічені війною долі

Кирило був закоханий в Кіру ще зі школи. Та вже тоді вони були занадто різні, аби бути разом. І навіть весілля не змінило цієї обставини. Але Кирило завжди хотів бути поруч. Коли у 2014 почалася війна, запальна та відчайдушна Кіра вирушили добровольцем. І Кирилові не залишалося нічого, окрім як піти за нею. Він ладен був вирушити у саме пекло. І навіть тоді, коли Кіра отримала те страшне поранення, що зробило її калікою, Кирило був поруч. Та одного дня у комп’ютері дружини він знаходить те, що здатне покласти край їхньому майбутньому. Невже жінка, заради якої він ладен був померти, має інше життя? Те, в якому для Кирила немає місця…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Я захищу тебе…» Світлани Талан та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Я захищу тебе…» Світлани Талан: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Я захищу тебе…» Світлани Талан і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштовно книгу «Я захищу тебе…» Світлани Талан

Читати онлайн книгу «Я захищу тебе…» Світлана Талан українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Я захищу тебе…
Свiтлана Олегiвна Талан


Кирило закохався в Кiру ще в школi. Та вже тодi було зрозумiло, що вони занадто рiзнi, щоб жити разом. Весiлля не змiнило цiеi обставини. У 2014 роцi почалася вiйна, i запальна та вiдчайдушна Кiра вирушила на фронт добровольцем. Чоловiк не мiг вiдпустити ii саму. Вiн ладен був пiти за коханою в саме пекло. Кирило воював поруч, коли Кiра отримала те страшне поранення. А одного дня в комп’ютерi дружини вiн знайшов те, що може перекреслити iхне спiльне майбутне. Невже жiнка, заради якоi вiн помер би, мае iнше життя, де для Кирила немае мiсця?..

Свiтлана Талан

Я захищу тебе…
Жодну з частин даного видання не можна копiювати або вiдтворювати в будь-якiй формi без письмового дозволу видавництва© Талан С., 2019

© Depositphotos.com / peus, leszekglasner, 2019

© Книжковий клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2019

© Книжковий клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2019


* * *


Щиро дякую Аннi та Олексiю, без допомоги яких цей роман не був би так наближений до дiйсностi


Будь-який збiг прiзвищ та iмен прошу вважати випадковим


Коли б тобi бажав я слiз i муки

Коли б тобi бажав я слiз i муки, І кари найстрашнiшоi бажав, Я б не викручував твоi тендiтнi руки І в хмурiм пiдземеллi не держав. Нi, я б не став тебе вогнем палити, З тобою б розквитався без жалю: Я б побажав тобi когось отак любити, Як я тебе люблю.

    Василь Симоненко, 15.01.1957

Охоронець завiв Кiру в камеру № 3. Позаду дiвчини голосно грюкнули металевi дверi, жалiбно скрипнув ключ у замку, й вона опинилася в душному примiщеннi, де, окрiм неi, було ще вiсiмнадцять затриманих жiнок. Угорi в единому вiкнi з трiснутим склом – маленька вiдчинена кватирка, яка була не в змозi впустити достатньо свiжого повiтря, щоб його вистачило на всiх. Кiра пройшла до свого лiжка, прилягла на протертий до дiр ватяний матрац, накритий простирадлом, що вже давно змiнило свiй бiлий колiр на сiрий, ще й з великою латкою посерединi, та картатою ковдрою.

«Коли отак заходиш у камеру, то здаеться, що вiд задухи, спеки та запаху поту, змiшаного з дешевими парфумами, одразу задихнешся й зупиниться серце, – подумала Кiра. – Але людина – iстота живуча, до всього призвичаюеться i може роками так жити.

Відгуки на книгу «Я захищу тебе…» Світлани Талан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

657 переглядів