«Тріумфальна арка»
Еріх Марія Ремарк

Про книгу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка

Читати онлайн книгу «Тріумфальна арка» Еріх Марія Ремарк українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Трiумфальна арка
Эрих Мария Ремарк


Часи, коли народитися, не обирають. Життя героiв Ремарка, як i його самого, припало на лихолiття. Вiйна, що ламае долi, втрата iлюзiй, емiграцiя, хиткiсть та безнадiя… Але, незважаючи на будь-якi випробування, люди не втрачають анi мужностi, анi внутрiшньоi сили та залишаються спроможними на самопожертву, справжню дружбу та велике кохання…

Зима 1939-го. Лiкар Равiк, бiженець iз нацистськоi Нiмеччини, знаходить притулок у Парижi. Його порожне й похмуре життя змiнюе зустрiч iз Джоан… Вiн може захистити себе вiд полiцii, але неспроможний сховатися вiд великого кохання! У цих несподiваних почуттiв нема майбутнього, але чи важливо це тепер, коли свiт на порозi вiйни?

Ерих Марiя Ремарк

Трiумфальна арка

І


Жiнка наближалася до Равiка навскоси через мiст. Вона йшла швидко, але так, нiби в неi заплiталися ноги. Равiк помiтив ii аж тодi, як вона опинилася майже бiля нього. Вiн побачив блiде, вилицювате обличчя й широко посадженi очi. Обличчя було застигле й скидалося на маску. Здавалося, наче в ньому до краплi вичахло життя, а в осклiлих очах при свiтлi лiхтаря вiдбивалась така порожнеча, що Равiк насторожився.

Жiнка пройшла так близько, що мало не зачепила його. Вiн простяг руку i схопив ii за плече. Вона похитнулася i була б упала, якби вiн ii не тримав.

Равiк не вiдпускав ii.

– Ви куди? – за хвилю спитав вiн. Жiнка безтямно дивилася на нього.

– Пустiть мене, – прошепотiла вона.

Равiк нiчого не сказав. Вiн i далi мiцно тримав ii за плече.

– Пустiть мене! Що це таке? – Жiнка майже не ворушила губами.

Равiковi здавалося, що вона не бачить його. Жiнка дивилася крiзь нього в порожню нiч. Просто ii затримало щось, i вона казала:

– Пустiть мене!

Равiк вiдразу помiтив, що вона не повiя. І не п’яна. Вiн ледь попустив пальцi, i жiнка могла б вирватись, якби хотiла, але вона, мабуть, i не помiтила цього. Равiк трохи почекав.

– Ну справдi, куди ви? Так пiзно самi, в Парижi! – ще раз спокiйно спитав вiн i вiдпустив ii плече.

Жiнка мовчала, проте не рушила з мiсця. Здавалося, що, зупинившись, вона вже не мала сили йти далi.

Равiк прихилився до поруччя мосту. Вiн вiдчув пiд руками вологий дiрчастий камiнь.

Відгуки на книгу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Тріумфальна арка» Еріха Марії Ремарка у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

719 переглядів