«Танок»
Катя Сербінова

Про книгу «Танок» Каті Сербінової

Я бачу смерть. Вона з‘являється у вигляді тварин біля живих людей. Поки що живих. Ночами мені сняться дивні сни, а вдень до мене злітаються ворони, невидимі іншим. Чому? Навіщо?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Танок» Каті Сербінової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Танок» Каті Сербінової

Читати онлайн книгу «Танок» Катя Сербінова українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Танок
Катя Сербiнова


Я бачу смерть. Вона з‘являеться у виглядi тварин бiля живих людей. Поки що живих. Ночами менi сняться дивнi сни, а вдень до мене злiтаються ворони, невидимi iншим. Чому? Навiщо?

ТанокКатя Сербiнова© Катя Сербiнова, 2021ISBN 978-5-0053-9172-8

Создано в интеллектуальной издательской системе Ridero


Гамiр. Нiч. Галявина. Люди iз села посеред лiсу. Серед скам’янiлих вiд холоду дерев юрмляться iхнi постатi в натягнутих по самi вуха каптурах (якiсь iз вовни, якiсь – iз вовчого хутра). У натовпi панують жах та цiкавiсть: хтось перешiптуеться, хоть голосно скиглить, декiлька людей обабiч про щось сперечаються, поглядають на палаючу пiд мiсяцем плямку свiтла. На плямцi – слiди. Витоптуються неприродньо рiвним кiльцем, а те, що iх лишае, невидиме. Лише жалiсно порикуе час вiд часу. Посерединi кола незграбною купкою лежить щось велике й видовжене. Тi люди, що наважилися пiдступити ближче, помiчають то край бiлоi вовняноi кофтинки, то пiстрявi шкарпетки, а ще далi – блiда подерта долонька пiд темним, заплетеним у кiски волоссям. Гарна долонька.

– Та заберiть ii звiдти! – кричить хтось у лiсi, грiючи долонi бiля чужих смолоскипiв. – Ну ж бо, покличте когось! Воно не пiде вiд неi так просто!

Декiлька парубкiв, хто смiливiший, хрупнули пiдошвами на край застиглоi вiд жаху галявини. Виставили наперед саморобнi списики, в‘iлися поглядом у коло… Наступний крок нiхто з них не зробив.

– То правда це? – сором’язливо спитав свого сусiда парубок. – Вона тепер у ньому живе? У цьому…

– Не те, щоб живе… Нiхто з них бiльш не живий. Та проте воно бачить i розумiе. Воно безпечне… Якщо дитини не чiпати.

У затiнках лiсових сосен прохрупала пара старих чобiт – прийшов батько-лiсничий. Його м‘якi, зморшкуватi повiки ледве можна було побачити з-пiд темного, як у доньки, волосся. Пiд цими повiками – горе та спокiй.

Люди розступилися спочатку перед кiнчиком та древком блискучоi сокири, а потiм i перед батьком.

– Спiвчуваю, – сказав хтось, але так тихо, що старий його, мабуть, i не почув. Минув останнi дерева, став на край iхньоi тiнi.

Відгуки на книгу «Танок» Каті Сербінової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Танок» Каті Сербінової одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Танок» Каті Сербінової у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

281 переглядів