Трилери

Сортирувати за:

Гостросюжетні трилери: пощекочи собі нерви

Триллер – це жанр не для людей зі слабкими нервами. Читання таких книг перетворюється в захоплюючу пригоду, адже емоції тут зашкалюють до межі, а відчуття небезпеки, що насувається не покидає до останніх рядків. Якщо ви шукаєте гострі відчуття і хочете пережити неймовірні емоції, вам точно варто звернути увагу на таку літературу.

Часто книги в жанрі «трилер» пов’язані з детективними сюжетами: головні персонажі шукають злочинців, а вони десь поруч: тримають в страху все оточення, маскуючись під невинних людей і чекаючи слушної нагоди, щоб знову поселити в серцях оточуючих липкий страх від чергового вбивства .

Зазвичай детективи-трилери мають яскраво виражену психологічну складову: саспенс захоплює читача і приковує його увагу, загострюючи всі відчуття. Автори детально розкривають внутрішній світ своїх персонажів: їх тривогу і страх, бажання і прагнення, мотиви їх вчинків. Деякі трилери дозволяють зазирнути в психіку маніяків, щоб спробувати зрозуміти причини їх моторошних убивств.

В нашій бібліотеці ви знайдете список кращих книг-трилерів, з якими ви чудово проведете час, насолодившись динамічними і нестандартними сюжетами. Характерно, що жахи, продиктовані цим жанром, не належать до фантастики: автори описують ситуації, які можуть зустрітися в повсякденному житті, і від цього стає ще страшніше …

Пропонуємо скачати безкоштовно книги трилери в форматах fb2, txt, epub, rtf – всі бажаючі можуть вибрати потрібний роман з нашого списку, який постійно поповнюється свіжими новинками. В каталозі сайту ви знайдете окремі трилери і масштабні серії, роботи таких відомих письменників, які завоювали визнання по всьому світу.

Також в нашій віртуальній бібліотеці є можливість читати онлайн трилери безкоштовно без реєстрації з будь-якого гаджета. Деякі з творів змусять вас всерйоз задуматися про соціальні та екологічні проблеми, про моральної деградації сучасного суспільства, про вміння приручити свої бажання, адже саме це призводить до страшних наслідків, що знищує світ.