«Сни в оселі відьми»
Говард Лавкрафт

Про книгу «Сни в оселі відьми» Говарда Лавкрафта

«Сни в оселі відьми» — оповідання Г. Ф. Лавкрафта, написане 1932 року. Волтер Джилмен — талановитий фізик, який до того ж чудово знався на фольклорі. Навчаючись в Архемському університеті, він намагався поєднати точні науки з міфами, щоб визначити зв’язок відомих і невідомих просторів. Йдучи своїм науковим шляхом, він вивчив безліч заборонених книжок, серед яких і жахливий «Некрономікон». Але й цього йому видалося замало — Джилмен вирішив оселитися у старовинному будинку, де, за легендами, досі витає дух відьми Кезії Мейсон, яка вміла переміщатися за межі відомого світового простору, що вона й зробила в ніч перед своєю стратою…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Сни в оселі відьми» Говарда Лавкрафта українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Сни в оселі відьми» Говарда Лавкрафта

Читати онлайн книгу «Сни в оселі відьми» Говард Лавкрафт українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Сни в оселi вiдьми
Говард Фiлiпс Лавкрафт


Зарубiжнi авторськi зiбрання
Американського письменника, поета i журналiста Говарда Фiлiпса Лавкрафта (1890–1937) називали Едгаром По ХХ столiття. Вiн працював у жанрi хорору, мiстики, фентезi та науковоi фантастики й був творцем i магiстром американськоi мiстичноi «чорноi школи» 20—30-х рокiв минулого столiття. За життя Лавкрафт не опублiкував жодноi книжки i зажив слави серед широкого читацького загалу вже пiсля своеi смертi. Його творчiсть – невичерпне джерело натхнення для кiнематографiстiв, за його творами знято багато фiльмiв.

«Сни в оселi вiдьми» – оповiдання Г. Ф. Лавкрафта, написане 1932 року. Волтер Джилмен – талановитий фiзик, який до того ж чудово знався на фольклорi. Навчаючись в Архемському унiверситетi, вiн намагався поеднати точнi науки з мiфами, щоб визначити зв’язок вiдомих i невiдомих просторiв. Йдучи своiм науковим шляхом, вiн вивчив безлiч заборонених книжок, серед яких i жахливий «Некрономiкон». Але й цього йому видалося замало – Джилмен вирiшив оселитися у старовинному будинку, де, за легендами, досi витае дух вiдьми Кезii Мейсон, яка вмiла перемiщатися за межi вiдомого свiтового простору, що вона й зробила в нiч перед своею стратою…

Говард Фiлiпс Лавкрафт

Сни в оселi вiдьми

Серiя «Зарубiжнi авторськi зiбрання» заснована у 2019 роцi

Howard Phillips Lovecraft

THE DREAMS IN THE WITCH HOUSE

Переклад з англiйськоi Є. М. Тарнавського

Художник-оформлювач О. А. Гугалова-Мешкова

© Є. М. Тарнавський, переклад украiнською, 2019

© О. А. Гугалова-Мешкова, художне оформлення, 2019

© Видавництво «Фолiо», марка серii, 2019


Зелений Луг

(У спiвавторствi з Вiнфред Джексон)

Передмова тлумачiв

Обставини, за яких виявили подану нижче вельми незвичайну оповiдку (або, швидше, безпосереднiй звiт про враження), мають такий винятковий характер, що нам видаеться необхiдним викласти його якнайдетальнiше. У середу ввечерi (якщо бути точнiшим, то десь о пiв на дев’яту вечора), 27 серпня 1913 року, мешканцi невеликого прибережного селища Потовонкет, що в американському штатi Мен, були наляканi жахливо потужним громовим гуркотом, який супроводжував слiпучий спалах вогню.

Відгуки на книгу «Сни в оселі відьми» Говарда Лавкрафта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Сни в оселі відьми» Говарда Лавкрафта одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Сни в оселі відьми» Говарда Лавкрафта у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

149 переглядів