«Проклята наречена і таємниці Пагорбів»
Олена Гриб

Про книгу «Проклята наречена і таємниці Пагорбів» Олени Гриб

Айріс судилося розбивати серця чоловіків. У буквальному сенсі – той, хто погодиться з нею одружитися, перетвориться на кришталь. Це прокляття король використовує проти своїх ворогів, і його чергова мета – непокірний князь далеких Пагорбів.

Усі знають: майбутній шлюб – смертний вирок, і дива не станеться. Але Айріс вирішила посперечатися з долею. Нехай чари обманути не можна, та людей обвести довкола пальця досить просто. Потрібні лише спільники, план і…

І крапля удачі, бо жених та його прихильники теж не в захваті від перспектив і готові позбутися небажаної нареченої будь-яким способом.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Проклята наречена і таємниці Пагорбів» Олени Гриб українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Проклята наречена і таємниці Пагорбів» Олени Гриб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

159 переглядів