Любовне фентезі

Сортирувати за:

З любовним фентезі – в світ романтики

Твори в жанрі любовного фентезі – одні з найбільш чуттєвих і захоплюючих. Це – відмінний вибір для дівчат, охочих приємно відпочити з цікавою історією, занурившись в світ пригод і вируючих емоцій. Хто не мріяв зустріти справжнє кохання, навіть пройшовши через цілу низку випробувань? Герої таких книг здатні на все, лише б відвоювати своє право на щастя.

Сюжети романтичного фентезі непередбачувані: серед прекрасних кавалерів можуть виявитися зачаровані юнаки в образі монстрів або гоблінів, підступні маги або демони, дракони або кентаври, вампіри або перевертні … І нерідко саме дівчатам доводиться стати стійкими борцями за звільнення їх половинок з полону магії.

Однак любовне жіноче фентезі – це не тільки красиві історії про кохання, але і стрілялки, де б’ються темні і світлі сили, плетуться інтриги, загострюються шпигунські пристрасті, а герої готові до найбільш ризикованим авантюр в ім’я перемоги. А ще головні герої можуть потрапити в інші світи, де ледь можна вижити.

Також серед популярної тематики – забавні побутові та сімейні замальовки, де великому імператорові дістається не просто чарівна попаданка, але і теща в додачу або мила тваринка – помічниця головної героїні, яка здатна влаштувати веселе життя навіть найсуворішого повелителя імперії.

Навчання і романтика – разом в любовному фентезі

Багато фентезі-книги присвячені навчанню в магічних школах, але навчальні будні головних героїв наповнюються самими справжніми авантюрами і пригодами. Яка учениця не хотіла б закохатися в чарівного вчителя, який до того ж володіє магічною силою? А якщо в романтичних стосунках замішаний декан або ректор, то пристрасті вирують ще більше!

З книг про академії магії можна дізнатися не тільки хвилюючі романтичні історії, а й цікаві заклинання, незвичайні рецепти, ритуали, уявивши себе одним з учнів чарівного вузу. Сюжетні хитросплетіння дозволять побувати на практиці разом з некромантами або відправитися на небезпечне завдання в потойбічний світ за дорученням адміністрації школи.

Непомітно для читача опис шкільної програми може перетворитися в пригодницький квест, коли самому талановитого учня або учениці доводиться проводити власне розслідування. І древнє будівлю вузу з підвалами, катакомбами і порталами в інші виміри кличе назустріч містичним пригодам.

Фентезі про любов – і казка, і реальність

У книгах фентезі про любов автори міркують про сімейні та особисті цінності, тому така література змушує задуматися про моральний вибір, харизматичні герої вчать стійкості і цілеспрямованості, вмінню долати перешкоди заради високих ідеалів, знаходити вихід із найкритичніших ситуацій, відрізняти фальш від правди.

У багатьох книгах любовного фентезі герої потрапляють в іншу реальність, і хоч перед нами – звичайний студент, військовий або секретарка в офісі, в одну мить вони перетворюються в магів або розкривають в собі незвичайні здібності. Цікаво спостерігати, як вони пристосовуються до страшних умов, а любовні пригоди роблять сюжет особливо насиченим.

Рекомендуємо читати фентезі про любов тим, хто ще вірить в чудеса і хоче зануритися в дитинство, коли казки змушували нас затамувати подих і вірити в перемогу добра над злом. Однак доросле романтичне фентезі все ж наближене до реальності, тому кінцівки багатьох книг непередбачувані.

Тут ви знайдете бестселери любовного фентезі

В нашій електронній бібліотеці зібрані краще фентезі про любов, багато творів завоювали визнання читачів з усього світу. Ми регулярно доповнюємо сайт новинками жанру в форматі fb2, серед яких – книги відомих і початківців російських авторів. За мотивами деяких творів створені фільми та серіали.

Відвідувачі нашого порталу можуть читати онлайн наші матеріали в будь-який зручний час безкоштовно і без реєстрації. Також ви можете скачати любовне фентезі в поширеному форматі fb2, rtf, epub, txt, вибравши будь-який сюжет на свій смак: про палацових інтригах або паралельних світах, про жорстокі відборах наречених або боротьбі з різними стихіями, з елементами еротики або містики.