«Куля для нареченої. Мрець у подарунок»
Татія Суботіна

Про книгу «Куля для нареченої. Мрець у подарунок» Татії Суботіної

Ніколи, чуєте, ніколи не беріть подарунки від незнайомців! Навіть якщо це просто підвісок-куля. Насправді ж – потужний артефакт, завдяки якому я, звичайна вчителька, потрапила в халепу.

Прокинутися в минулому? Раз плюнути! Спробувати змінити майбутнє та врятувати від смерті привабливого незнайомця? Ну, намагання не страждання… Чи страждання?

Особливо якщо довкола не люди, а істоти, яких ти завжди вважала просто вигадкою, казкою. Доведеться вчитися жити за новими правилами та суворо контролювати власне серце від непотрібної закоханості. Вже голова обертом? Так це ж лише початок…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Куля для нареченої. Мрець у подарунок» Татії Суботіної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Куля для нареченої. Мрець у подарунок» Татії Суботіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

208 переглядів