«Імператор під відьомським соусом»
Татія Суботіна

Про книгу «Імператор під відьомським соусом» Татії Суботіної

«І жили вони довго та щасливо, наче у казці» починається відразу після весілля? Брехня! На мене, відьму місячного сяйва, випробування продовжують сипатися, неначе на замовлення.

Мертві рідні вимагають продовження роду, чоловік зайнятий справами королівства, відьомський ковен бунтує, та ще й імператор вирішив завітати в гості! Вимагає зняти прокляття невдачі. Ха! Моє друге ім’я – впертість, і я не збир… Йой!

От тільки покажеш характер, як розлютиш богиню! Тепер я займаю імператорський трон, а його шкідлива Величність – вчиться бути відьмою… Хто б знав, як тяжко живеться в чоловічому тілі! Поверніть мене назад!

Перша частина – “Відьма місячного сяйва”


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Імператор під відьомським соусом» Татії Суботіної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Імператор під відьомським соусом» Татії Суботіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

391 переглядів