«Коли завмирає серце. Том 4»
Еліс Осеман

Про книгу «Коли завмирає серце. Том 4» Еліс Осеман

Хлопець зустрічає хлопця. Хлопчики стають друзями. Хлопчики закохуються. Графічний роман-бестселер LGBTQ+ про життя, кохання та все, що відбувається між ними: це четвертий том HEARTSTOPPER для шанувальників Мистецтва бути нормальним, Холлі Борн, і Любові, Саймона.

«Абсолютно чудово. Мила, романтична, добра. Гарний темп. Я любив цю книгу». РЕЙНБОУ РОУЕЛ, автор книги «Продовжуйте».

Чарлі не думав, що Нік може коли-небудь полюбити його назад, але тепер вони офіційно бойфренди. Чарлі починає відчувати, що готовий сказати ті три слова: «Я люблю тебе». Нік відчував те саме, але у нього багато на думці – не в останню чергу розповісти батькові та той факт, що у Чарлі може бути розлад харчової поведінки. Коли літо змінюється осінню, і починається новий навчальний рік, Чарлі та Нік збираються дізнатися багато нового про те, що означає кохання.

Heartstopper — це любов, дружба, вірність і психічні захворювання. Він охоплює всі маленькі історії життя Ніка та Чарлі, які разом складають щось велике, що розмовляє з усіма нами.

«Дивний графічний роман, який ми хотіли мати у старшій школі». Gay Times

Це четвертий том Heartstopper, який зараз вибрано See-Saw Films для телевізійного показу.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Коли завмирає серце. Том 4» Еліс Осеман українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Коли завмирає серце. Том 4» Еліс Осеман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

505 переглядів