Комікси

Сортирувати за:

Комікси для поціновувачів яскравих картинок

Комікси – це книги, в яких більшу частину матеріалу займають саме картинки, тобто це історія в зображеннях. А тому читати онлайн комікси українською сподобається і дорослим, і дітям.

На нашому сайті ви знайдете комікси Марвел українською, а також комікси DC. Це дві найкрупніші компанії, які випускають і комікси, і фільми про різних супергероїв. При цьому у кожної з них є права на конкретних героїв. Так, наприклад, Марвел може писати та знімати про Людину-павука, Халка. А ось DC вже не зможе використовувати в своїй роботі цих героїв.

Комікси – чудова нагода відпочити всією родиною

На нашому літературному порталі ви можете скачати комікси безкоштовно та без реєстрації у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб). У нас ви знайдете:

  • комікси для дорослих. Це саме ті історії про супергероїв від відомих компаній;
  • дитячі комікси українською мовою. Це також історії про супергероїв, але більш добрі, з мудрим посилом;
  • фантастичні істоти про магічних створінь. Українські комікси про минуле, про рослини чи зомбі, та багато іншого.

Комікси для дітей українською мовою – це можливість і читати, і одночасно роздивлятись картинки, в яких дуже багато діталей. Це майже то самий мультфільм, тільки необхідно підключати фантазію, щоб герої почали рухатись.

У нас ви маєте змогу купить комікси українською – це справжній подарунок для тих, хто любить історії про супергероїв. Комікси Марвел чи DC – ви в будь-якому випадку отримаєте велике задоволення.

Українські комікси – це ті самі книжки, але з великими ілюстраціями. Якщо ваша дитина не любить читати, запропонуйте їй ці ілюстровані та яскраві труди – саме з неї почнеться велика подорож у світ літератури.