Дженніфер Лі

Дженніфер Лі

  • Дата народження: 22.10.1971
  • Країна: США

Біографія Дженніфер Лі

Дженіфер Мішель Лі (при народженні Дженіфер Мішель Ребеккі) – американський сценарист і кінорежисер. Найбільш відома сценаріями до анімаційних фільмів студії Disney «Ральф» та «Холодне серце», а також як співрежисер останнього (з Крісом Баком), за що у 2014 році отримала премію «Оскар» за найкращий анімаційний повнометражний фільм.

Є чи не першою жінкою-режисером повнометражного анімаційного фільму виробництва студії Disney, а також першим сценаристом, який згодом став режисером проекту.


Цікаві факти про Дженніфер Лі розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Дженніфер Лі українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Дженніфер Лі. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Дженніфер Лі саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Дженніфер Лі українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Дженніфер Лі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *