«Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо»
Ганс Рослінг, Уля Рослінг

Про книгу «Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо» Ганса Рослінга


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо» Ганса Рослінга та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо» Ганса Рослінга: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо» Ганса Рослінга і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо» Ганса Рослінга

Одна відповідь до “Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо”

  1. Avatar Віталій :

    Кожен, хто отримує задоволення від нових чесних знань про сучасний світ, просто зобов’язаний прочитати цю книгу. Крім того ця книга, хоч це і смішно звучить, вчить здорових, сформованих людей як бути розумним. Особисто я, якби мав таку можливість, запровадив би цю книгу, як обов’язкову до вивчення, у всіх учбових закладах. Коли читаєш її, складається таке враження, що її писала людина з іншої планети. Так наче автор потрапив в на наш світ і зрозумів як ми всі живемо. Особливо книга буде корисна політикам і бізнесменам. Навіть не так, всім людям буде дуже корисно, якщо цю книгу прочитають і зрозуміють політики і бізнесмени всіх країн. Хоч книга мені дуже сподобалася, читав я її довго. Не знаю з чим це пов’язано. Книга містить багато цікавих історій з життя автора. Думаю, кожен хто її прочитає залишиться, що найменше, задоволеним від цікавого і захопливого викладення матеріалу. Наполегливо Рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

556 переглядів