Єнс Андерсен

Єнс Андерсен

  • Країна: Данія

Біографія Єнса Андерсена

Єнс Андерсен – відомий данський письменник та літературознавець, біограф, редактор та лектор. Автор першої за останні 40 років біографії Астрід Ліндгрен “Denne dag, et liv – en Astrid Lindgren-biografi”, яка була нагороджена премією Den faglitterre pris у 2014 році та отримала всесвітню популярність. Автор біографій видатних постатей Данії, що мали найбільший вплив на данську культурну спадщину, таких як H.C. Андерсен, Том Крістенсен, Туве Дітлевсен та Оле Лунд Кіркегор.


Цікаві факти про Єнса Андерсена розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Єнса Андерсена українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Єнса Андерсена. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Єнса Андерсена саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Єнса Андерсена українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Єнс Андерсен»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *