Герберт Макмастер

Герберт Макмастер

  • Дата народження: 24.07.1962
  • Країна: США

Біографія Герберта Макмастера

Герберт Макмастер – генерал-лейтенант сухопутних військ збройних сил США у відставці. Радник з національної безпеки 45-го президента США Дональда Трампа з 20 лютого 2017 до 9 квітня 2018. Відомий своєю роллю у війні в Перській затоці, операції «Незмінна свобода» та Операції «Свобода Іраку». Автор класичного бестселера «Недотримання обов’язків», в якому досліджується роль військових у політиці війни у В’єтнамі.


Цікаві факти про Герберта Макмастера розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Герберта Макмастера українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Герберта Макмастера. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Герберта Макмастера саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Герберта Макмастера українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Герберт Макмастер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *