«Дружина на обмін»
Ліра Куміра

Про книгу «Дружина на обмін» Ліри Куміра

Заміж за дракона? Та нізащо! Ні, ні і ще раз… Як це не питали? Та що ж ви за люди такі? І не треба на мене цей хомут одягати, я вам не конячка бігова, я взагалі-то дипломований спеціаліст! Кому говорю: «Відпусти!»… Ну все, догрався лускатий, буде тобі дружина, тільки потім і не думай скаржитися!!!


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Дружина на обмін» Ліри Куміра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Дружина на обмін» Ліри Куміра

Читати онлайн книгу «Дружина на обмін» Ліра Куміра українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Дружина на обмін
Ліра Куміра


Пролог- Чи згодні ви, Михайло Серебряков, взяти у законні дружини Ганну Свиридову, бути для неї захистом та опорою? – спитала якась жінка у діловому костюмі, схоже, це й була виїзна робітниця загсу, а отже, всі слова моєї матері не були якимось сонним маренням.

- Згоден, - поспішно відповів мій «наречений», про якого я дізналася всього кілька годин тому.

Взагалі, що це за час такий, де можна продати власну дочку за борги? Ми ж не у вісімнадцятому столітті живемо, зрештою!

- Чи згодні ви, Ганно Свиридова, взяти в законні чоловіки Михайла Серебрякова? Бути йому вірною супутницею та берегинею домашнього спокою? - Якщо до цього я все ще сподівалася, що це все жарт, то церемонія, що проходила саме зараз, поставило все на свої місця.

- Ні, не згодна! - Я з сумнівом подивилася на родичів, які зібралися навколо, намагаючись вирахувати, кому ж могла спасти на думку така «геніальна» ідея?

Пропалюючи кожного з батьків підозрілим поглядом, я помітила батька, що опустив очі. Ні, у нього не вистачило б духу, а це означає…

- Мамуля... можна тебе буквально на пару слів? - Здригнувшись від такого м'якого до неї звернення, батьківка все ж таки погоджено кивнула, рухаючись зі мною в протилежний кут нашої вітальні. - Так це і є той самий "вихід", про який ти мені говорила? Як вам взагалі таке могло спасти на думку? - Мій жорсткий шепіт змусив Антоніну Сергіївну втиснути шию в плечі, але ефект, на жаль, продовжився трохи більше декількох секунд, після чого вона випросталася, дивлячись прямо мені в очі:

- Замовкни! - Зло прошипіла, оглядаючись на гостей, що зібралися неподалік. - Чи ти хочеш, щоб сім'я твого майбутнього чоловіка вирішила, що я силоміць тебе змушую вийти заміж? Тобі це потрібно? - Оце такої! Логіки в її словах хоч відбавляй.

– А це не так? Хіба це не так? - Обхопила голову руками, вирішуючи, що ж мені робити далі і як викрутитися з ситуації, яка сталася зі мною. - Що мені потрібно..? - Я вдала, що задумалася, після чого продовжила свою гнівну промову. - Це ваш борг, і я не хочу таким чином за нього розраховуватись! Та я взагалі тут бути не хочу! - сказала голосніше, ніж планувала, відзначаючи, як кімната переді мною ніби попливла, а голоси стали здаватися якимись віддаленими і не справжніми.

Відгуки на книгу «Дружина на обмін» Ліри Куміра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Дружина на обмін» Ліри Куміра одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Дружина на обмін» Ліри Куміра у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

343 переглядів