Гостросюжетні детективи

Сортирувати за:

Гостросюжетний детектив та його характерні риси

Детектив як літературний жанр прийшов до нас відносно недавно, приблизно з середини кінця XIX століття. З тих самих пір гостросюжетні детективи невпинно набувають унікальних для кожного народу та захоплюючих сюжетів, відкриваючи світові нові приголомшливі зарубіжні книги, чи то американський трилер, британська головоломка чи детектив, оповитий містичною аурою в японському виконанні. Також у жанрі не поступаються твори російських авторів та письменників ближнього зарубіжжя, зокрема окрему нішу в наших народів займають військові гостросюжетні детективи.

Особливості гостросюжетного детективу

Головною відмінністю жанру є пригода з невідомими обставинами, які за сюжетом поступово розгадуються. Найчастіше цією подією є кримінал, де розкриття злочину утруднюється внаслідок будь-яких загадкових ситуацій.

Основні ознаки, що характеризують детективний жанр:

  • поетапний розвиток сюжету – в гостросюжетному детективі є зав’язка, тобто момент, що дає старт подальшому розслідуванню, кульмінація з непередбачуваною розв’язкою. У цьому обов’язково знайомство із героями всієї історії;
  • Основні герої в історії можуть бути як чоловічої, так і жіночої статі – це прості люди в центрі загадкової історії, за підсумком яка виявляється спланованою кимось подією;
  • територія, де розгортаються події, або вкрай незвична і підозріла, або навпаки зовсім звичайна і непримітна;
  • допускається змішання детективного жанру із фантастичним. Такий прийом дозволить зробити сюжет гостросюжетного детектива ще більш захоплюючим і, ймовірно, виявиться ще з більш несподіваним кінцем.

Ті, хто захоплюється пошуком розгадок до будь-яких таємниць, неодмінно відзначить собі жанр гостросюжетного детектива як із кращих і найулюбленіших у літературі.

Відвідувачі нашого сайту можуть безкоштовно читати онлайн гостросюжетні детективи. Тут же ви знайдете аудіокниги у улюбленому жанрі. А щоб мати можливість прочитати офлайн електронний варіант повної російської версії будь-якого твору, достатньо завантажити гостросюжетні детективи безкоштовно і без реєстрації у форматах fb2, txt, epub, rtf у нас на сайті.

Приємного читання!