«Знову моя»
Надія Борзакова

Про книгу «Знову моя» Надії Борзакової

– Поїхали вечеряти? Хороший ресторан, замовиш, що захочеш. Або спочатку купимо тобі щось? Черевики, наприклад. Хочеш? А то твої скоро каші просити почнуть.

Очі защипало від образи та приниження. Всередині затремтіло. Я відчула себе знову тим бідним вісімнадцятирічним дівчиськом, яке використовував у своїх брудних іграх золотий хлопчик.

– Ви переплутали заклади, Руслане Вадимовичу. Тут не продаються…

– Усі і скрізь продаються, дівчинко. Питання лише у ціні.

****

Я в нього закохалася, а він просто заклався з друзями на ніч зі мною. Минуло 8 років і ми зустрілися знов. І все б нічого, адже я давно його забула. Але він знову захотів зробити мене своєю.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Знову моя» Надії Борзакової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Знову моя» Надії Борзакової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

418 переглядів