Короткі любовні романи

Сортирувати за:

Міні-романи про кохання: проведіть вечір захоплююче

Гарні любовні історії – чудовий варіант для відпочинку, але іноді хочеться витратити лише один вечір або пару годин, щоб дізнатися, яким буде фінал. Жанр коротких любовних романів створений для того, щоб ви не нудилися в очікуванні розв’язки кілька днів і навіть тижнів, а отримали від книги все й одразу.

На нашому сайті зібрані короткі сучасні любовні романи з різними сюжетними замальовками. Багато хто з них здивує навіть найдосвідченіших читачів. Відносини між начальниками та підлеглими, випадковими знайомими, мільйонерами та бідними дівчатами, кинутими напризволяще, педагогами та учнями – це далеко не повний перелік головних героїв, які можуть зустрітися у романах.

Часто автори пишуть свої історії, спостерігаючи за тим, що відбувається в житті, тому їх герої виходять живими та виразними, з суперечливими характерами та непослідовними вчинками. Це – життя, і читання таких книг перетворюється на захоплююче спостереження за перипетіями доль, начебто бачачи наш світ у мініатюрі.

Для багатьох читачок короткі любовні сюжети – це романтичні мрії про прекрасного принца – чарівного, дбайливого, багатого… У таких романах вони втілюють свої мрії, читаючи про впливових мафіозі італійців, грецьких магнатів або великих закордонних бізнесменів. Однак володіти великими грошима – значить ходити по лезу ножа, і життя з таким чоловіком стає небезпечною авантюрою та справжнім катуванням.

Якщо ви хочете перейнятися атмосферою інших країн, вивчити звичаї, звички чоловіків інших національностей, на нашому сайті ви знайдете короткі любовні романи про італійців, греків, французів, іспанців, турків та багатьох інших. Цікаво спостерігати за темпераментними коханцями, занурившись у колоритний антураж і чекаючи на випробування для російських дівчат у чужій країні.

Історії кохання можуть вплітатися в цілі сімейні саги, де описується життя кількох сімей та поколінь. Один сюжетний шар накладається на інший, і незабаром перед читачем розгортається строкате полотно з різнокольорових ниток доль, де кожен побачить ті питання, які є актуальними саме для нього.

Короткі романи про кохання – це не лише страждання та випробування, але й безглузді курйози, пустощі, захоплюючі авантюри та пригоди, які роблять життя яскравішим та цікавішим. У таких книгах, написаних з гумором, легко і цікаво спостерігати за персонажами, що не сумують навіть у найкритичніших ситуаціях.

Пориньте у світ емоцій з популярними короткими романами про кохання

Вітчизняні та зарубіжні короткі любовні романи часто бувають повчальними. З них можна отримати цінні уроки, зробити переоцінку цінностей, уникнути серйозних помилок у відносинах з чоловіками. Особливо вражають короткі любовні романи про вагітних, кинутих коханцем – вони вчать вірі у себе, твердості духу та цілеспрямованості.

З короткими любовними романами про мільйонерів та бідних дівчат також можна багато чого навчитися. Довірливість та прагнення знайти багатого чоловіка може зламати долю та поставити хрест на щасливому майбутньому – і таких сюжетів, де нещасна дівчина кається у своїх корисливих задумах та наївній вірі у дива, чимало.

На сторінках любовних романів жанру Young Adult можна зустріти перше кохання та дорослішання молодих людей, які зіткнулися із серйозними почуттями. Такі сюжети особливо цікаві підліткам та молоді, адже вони розкривають переживання, пов’язані з першими несміливими зізнаннями, зі спробами відстояти право на щастя, довівши свою відповідальність. Бунтарство, конфлікти з батьками, шалені вчинки заради свободи – далеко не повний список того, чим супроводжується перше кохання.

Серед нашої добірки коротких любовних історій – чуттєві романи з постільними сценами, яких захоплює дух. Значна частина з них – це короткі любовні романи про босів та секретарок. Елементи еротики додають коротким романтичним історіям більше гостроти та емоцій; читаючи про пікантні сцени, можна втілити свої мрії в реальність, відчуваючи себе на місці героїні, занурюючись у вир пристрасті назустріч найшаленішим бажанням.

У нашому каталозі ви знайдете короткі любовні романи, від яких не зможете відірватися. Ми постійно поповнюємо бібліотеку найсвіжішими новинками зарубіжних та російських авторів. Серед різноманітності жанрів зустрічаються елементи фентезі, психологічного трилера, детектива, кримінальної драми, містики, історичного роману та багато іншого, що розмальовує любовні історії у яскраві кольори, роблячи кожну з них особливою.

Відвідувачі сайту можуть завантажити короткі любовні романи безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt (тхт), epub, rtf – наші електронні матеріали підійдуть для будь-якого гаджета. Також ви маєте можливість читати онлайн короткі любовні романи безкоштовно та без реєстрації. Не забувайте стежити за новими надходженнями, адже ми обираємо лише найкращі книги для відвідувачів сайту!