«Київська сищиця. Книга 2. Зламані іграшки»
Андрій Кокотюха

Про книгу «Київська сищиця. Книга 2. Зламані іграшки» Андрія Кокотюхи

Рання осінь 1901 року. Безслідно зникає юна донька депутата Думи. Та поліція не може оголосити дівчину в розшук офіційно. Адже в такому разі розкриється неприємний факт – розбещена юнка задля розваги й грошей приймала клієнтів у таємному салоні розпусти. Обставини справи змушують поліцейське керівництво звернутися по допомогу до блискучої сищиці Анни Вольської. Пані детектив дізнається приголомшливе: зникла донька можновладця ще й вербувала дівчат для подібної «роботи». Здається, Анна от-от наблизиться до розкриття справи. Аж раптом зниклу дівчину знаходять мертвою, з обличчям, загримованим під ляльку. І це вже не перша жертва вбивці, прозваного Лялькарем. Сліди ведуть до Одеси – але тепер уже Лялькар полює на Анну. Неясно, чи правильний слід узяла Анна…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Київська сищиця. Книга 2. Зламані іграшки» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Київська сищиця. Книга 2. Зламані іграшки» Андрія Кокотюхи

Читати онлайн книгу «Київська сищиця. Книга 2. Зламані іграшки» Андрій Кокотюха українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Зламанi iграшки
Андрiй Анатолiйович Кокотюха


Киiвська сищиця #2
Рання осiнь 1901 року. Безслiдно зникае юна донька депутата Думи. Та полiцiя не може оголосити дiвчину в розшук офiцiйно. Адже в такому разi розкриеться неприемний факт – розбещена юнка задля розваги й грошей приймала клiентiв у таемному салонi розпусти. Обставини справи змушують полiцейське керiвництво звернутися по допомогу до блискучоi сищицi Анни Вольськоi. Панi детектив дiзнаеться приголомшливе: зникла донька можновладця ще й вербувала дiвчат для подiбноi «роботи». Здаеться, Анна от-от наблизиться до розкриття справи. Аж раптом зниклу дiвчину знаходять мертвою, з обличчям, загримованим пiд ляльку. І це вже не перша жертва вбивцi, прозваного Лялькарем. Слiди ведуть до Одеси – але тепер уже Лялькар полюе на Анну. Неясно, чи правильний слiд узяла Анна…

Андрiй Кокотюха

Зламанi iграшки© Кокотюха А. А., 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2021

Роздiл першийМедовий Спас на Татарцi. – Бiдна, бiдна Лiза. – Старi знайомi. – Чоловiча пастка. – Подружки нареченоi.
1


Дзвiниця озвалася святковим передзвоном.

Пiд його супровiд Анна з Христиною вийшли з храму. Спершу, як належить, повернулися лицем, перехрестилися. На свiй сором, Вольська не вважала себе аж такою ревною вiрянкою. Проте й безбожницею бути не хотiла.

Якось, причепурюючись перед дзеркалом, Анна зiзналася собi: аби не Христя, яка не пропускала жодного церковного свята, то заходила б до храму хiба на Рiздво й Великдень. Так i робила, заки далека чоловiкова родичка не оселилася в них як служниця. Дiвчина мала старосвiтське виховання, а якраз через тиждень пiсля ii появи була Трiйця. Тож Христина, нiчого не пiдозрюючи щодо настроiв панi Вольськоi, зiбралася на службу святити зiлля й вирiшила – ii королiвна мае тi ж самi намiри.

Не хотiлося бентежити дiвчину, котра за тодi ще двадцять шiсть своiх рокiв не бувала далi Лохвицi. Першi днi в Киевi вона боялася виходити з двору далi сусiдньоi вулицi, аби не заблукати й не загубитися. Зважаючи на це, рiшення нарештi пiти до церкви – а це за ii тодiшнiми мiрками великi мандри! – вже було героiчним.

Відгуки на книгу «Київська сищиця. Книга 2. Зламані іграшки» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Київська сищиця. Книга 2. Зламані іграшки» Андрія Кокотюхи одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Київська сищиця. Книга 2. Зламані іграшки» Андрія Кокотюхи у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

970 переглядів