«Зламані іграшки»
Андрій Кокотюха

Про книгу «Зламані іграшки» Андрія Кокотюхи

Рання осінь 1901 року. Безслідно зникає юна донька депутата Думи. Та поліція не може оголосити дівчину в розшук офіційно. Адже в такому разі розкриється неприємний факт – розбещена юнка задля розваги й грошей приймала клієнтів у таємному салоні розпусти. Обставини справи змушують поліцейське керівництво звернутися по допомогу до блискучої сищиці Анни Вольської. Пані детектив дізнається приголомшливе: зникла донька можновладця ще й вербувала дівчат для подібної «роботи». Здається, Анна от-от наблизиться до розкриття справи. Аж раптом зниклу дівчину знаходять мертвою, з обличчям, загримованим під ляльку. І це вже не перша жертва вбивці, прозваного Лялькарем. Сліди ведуть до Одеси – але тепер уже Лялькар полює на Анну. Неясно, чи правильний слід узяла Анна…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Зламані іграшки» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Зламані іграшки» Андрія Кокотюхи

Читати онлайн книгу «Зламані іграшки» Андрій Кокотюха українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Зламанi iграшки
Андрiй Анатолiйович Кокотюха


Киiвська сищиця #2
Рання осiнь 1901 року. Безслiдно зникае юна донька депутата Думи. Та полiцiя не може оголосити дiвчину в розшук офiцiйно. Адже в такому разi розкриеться неприемний факт – розбещена юнка задля розваги й грошей приймала клiентiв у таемному салонi розпусти. Обставини справи змушують полiцейське керiвництво звернутися по допомогу до блискучоi сищицi Анни Вольськоi. Панi детектив дiзнаеться приголомшливе: зникла донька можновладця ще й вербувала дiвчат для подiбноi «роботи». Здаеться, Анна от-от наблизиться до розкриття справи. Аж раптом зниклу дiвчину знаходять мертвою, з обличчям, загримованим пiд ляльку. І це вже не перша жертва вбивцi, прозваного Лялькарем. Слiди ведуть до Одеси – але тепер уже Лялькар полюе на Анну. Неясно, чи правильний слiд узяла Анна…

Андрiй Кокотюха

Зламанi iграшки© Кокотюха А. А., 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2021

Роздiл першийМедовий Спас на Татарцi. – Бiдна, бiдна Лiза. – Старi знайомi. – Чоловiча пастка. – Подружки нареченоi.
1


Дзвiниця озвалася святковим передзвоном.

Пiд його супровiд Анна з Христиною вийшли з храму. Спершу, як належить, повернулися лицем, перехрестилися. На свiй сором, Вольська не вважала себе аж такою ревною вiрянкою. Проте й безбожницею бути не хотiла.

Якось, причепурюючись перед дзеркалом, Анна зiзналася собi: аби не Христя, яка не пропускала жодного церковного свята, то заходила б до храму хiба на Рiздво й Великдень. Так i робила, заки далека чоловiкова родичка не оселилася в них як служниця. Дiвчина мала старосвiтське виховання, а якраз через тиждень пiсля ii появи була Трiйця. Тож Христина, нiчого не пiдозрюючи щодо настроiв панi Вольськоi, зiбралася на службу святити зiлля й вирiшила – ii королiвна мае тi ж самi намiри.

Не хотiлося бентежити дiвчину, котра за тодi ще двадцять шiсть своiх рокiв не бувала далi Лохвицi. Першi днi в Киевi вона боялася виходити з двору далi сусiдньоi вулицi, аби не заблукати й не загубитися. Зважаючи на це, рiшення нарештi пiти до церкви – а це за ii тодiшнiми мiрками великi мандри! – вже було героiчним.

Відгуки на книгу «Зламані іграшки» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Зламані іграшки» Андрія Кокотюхи одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Зламані іграшки» Андрія Кокотюхи у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

826 переглядів