Українські детективи

Сортирувати за:

Українські детективи, до яких хочеться повернутись

Свій значний вплив детективи завоювали в українській літературі відносно нещодавно. Це зумовлено передусім тим, що в часи Радянського Союзу цей жанр не мав великої популярності у вітчизняних письменників, але після розпаду цієї країни можна помітити докорінне змінення відношення до нього.

Нові українські детективи останні років ХХ та початку ХХІ століття стали чимось новим для читачів, що з подивом відзначали появу все нових і нових робіт, які неабияк розширили уявлення про жанр та те, як його можна реалізувати.

Коли з’явилися українські детективи?

Серія книг від різних авторів під загальною назвою «Український детектив» стала першим повноцінним зібранням українських детективних книг, що писалися та публікувались національними авторами в незалежній Україні. Після появи проекту жанр почав масово популяризуватись і тепер, почавши читати онлайн українські детективи, кожен може обирати з безлічі різноманітних творів свою улюблену історію.

Щодо принципів написання історій їх оформлення та змісту, чимало авторів слідують канонічним прикладам авторів початку минулого століття. Ба більше, навчаючись на їх прикладі, вони не відмовляють собі в новаторстві, доповнюючи та урізноманітнюючи стилі, з якими історія викладається на сторінках.

Зараз, тримаючи український детектив у руках, навіть не фанат жанру може легко помітити, як далеко національні автори змогли просунути свої навички в написанні. Все це лиш стверджує, що детектив може бути хорошим українською, розповідаючи захопливу та інтригуючу історію.

Пориньте у світ таємничих злочинів, а скачати українські детективи безкоштовно українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон можна, скориставшись нашим електронним ресурсом.