Кримінальні бойовики

Сортирувати за:

Книги кримінального жанру: захоплююча література «в законі»

Книги про кримінал завжди привертали читацьку аудиторію. У вчинках головних персонажів таких книг – бандитів, великих мафіозі, кілерів, контрабандистів – завжди простежуються нотки романтики, що робить їх особливо харизматичними і привабливими. Часто такі люди вибирають злочинний шлях, бунтуючи проти несправедливості або руйнуючи стереотипи, що нав’язуються суспільством.

Дев’яності роки минулого століття – непростий час, коли значно зросла злочинність, а суспільство занурилося в пучину хаосу. Кожен виживав як міг: хтось будував сумнівний бізнес, хтось займався рекетом … В каталозі нашого сайту ви знайдете гостросюжетні книги про бандитів 90-х, з яких ви дізнаєтеся про закрите кримінальному світі, існуючому і сьогодні.

Кримінальні бойовики викликають інтерес, в першу чергу, через докладного опису злодійських законів і цілих зведень правил, прийнятих в кримінальних колах. У бандитів – своя мораль і життєві принципи, і часто вони перетинаються з такими якостями, як благородство, відповідальність за слова та вчинки, відвага, відданість … Їх суперечливі образи оцінять читачі і сформують своє ставлення до «братків» і злодіям в законі.

Книги про бандитів часто поєднуються з любовної драмою, адже іноді в злочинних схемах замішана любов, що штовхає на провокації та авантюри. А якщо серед кримінальних схем виявиться юна дівчина з наївними сподіваннями на безхмарну і розкішне життя з великими грошима, то незабаром вона буде кусати лікті, адже їй доведеться ходити по лезу ножа, стаючи мішенню в бандитських розборках.

Ми пропонуємо найкращі кримінальні бойовики останніх років зарубіжних і російських авторів. Детективні сюжети, колорит різних країн, відверті сцени, політика і розподіл сфер впливу, шпигунство, перестрілки і погоні – це і багато іншого захопить вас надовго, навіть якщо жанр бойовика не відноситься до вашої улюбленої літературі.

На нашому порталі зручно читати онлайн кримінальні бойовики безкоштовно і без реєстрації – каталог бібліотеки постійно поповнюється бестселерами і свіжими новинками будь-якої тематики та обсягу. Також гості сайту можуть завантажити кримінальні бойовики безкоштовно в форматах fb2, txt, epub, rtf. Наші електронні варіанти кримінальних бойовиків підійдуть для гаджетів з різними операційними системами.