«Одного разу в Лозовому»
Едуард Богуш

Про книгу «Одного разу в Лозовому» Едуарда Богуша

У центрі роману так званий «перший хлопець на селі» Василь Шибко, на прізвисько Шибеник. Василь створює навколо себе щось на кшталт козацького осередку і, маючи військовий досвід війни в Афганістані, дає відсіч міським бандитам, які обклали маковою та конопляною даниною усі навколишні села. Захистивши односельців, Василь непомітно для себе стає єдиною реально діючою владою, якою колись були на селі козацькі сотники. Усяка влада розтліває людину. Не уник цього і Василь. Не всім встановлений Василем порядок був до вподоби і дехто схотів, усунувши отамана, стати до влади. Підступ, зрада і от Василь, тікаючи від судової справи, покидає рідні місця, аж на далекі десять років. Але ці події були тільки зав’язкою, основна драматургія почалась після повернення отамана до рідної оселі.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Одного разу в Лозовому» Едуарда Богуша українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Одного разу в Лозовому» Едуарда Богуша

Читати онлайн книгу «Одного разу в Лозовому» Едуард Богуш українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Одного разу в Лозовому
Едуард Богуш


У центрi роману так званий «перший хлопець на селi» Василь Шибко, на прiзвисько Шибеник. Василь створюе навколо себе щось на кшталт козацького осередку i, маючи вiйськовий досвiд вiйни в Афганiстанi, дае вiдсiч мiським бандитам, якi обклали маковою та конопляною даниною усi навколишнi села. Захистивши односельцiв, Василь непомiтно для себе стае единою реально дiючою владою, якою колись були на селi козацькi сотники. Усяка влада розтлiвае людину. Не уник цього i Василь. Не всiм встановлений Василем порядок був до вподоби i дехто схотiв, усунувши отамана, стати до влади. Пiдступ, зрада i от Василь, тiкаючи вiд судовоi справи, покидае рiднi мiсця, аж на далекi десять рокiв. Але цi подii були тiльки зав’язкою, основна драматургiя почалась пiсля повернення отамана до рiдноi оселi.

Едуард Богуш

Одного разу в ЛозовомуЯкщо подивитись на нашу дорогу з борту лiтака, то вона буде прямiсiнька-прямiсiнька, наче стрiла. Саме такi гарнi траси ще за радянських часiв прокладали за наказом вiйськових. І було це приблизно так. Рокiв через десять пiсля Великоi Вiтчизняноi вiйни один поважний вiйськовий начальник, прискiпливо дивлячись на мапу нашого району сам себе спитав: «А як це нашi танки можуть швидко потрапити iз залiзничного пункту «А» до стратегiчного пункту «Б»?» Обiйшовши навколо столу двiчi чи тричi, вiн вигукнув: «А ось так!» i проклав олiвцем прямiсiньку лiнiю вiд точки «А» до точки «Б».

Згодом цю лiнiю включили до плану стратегiчноi перебудови краiни. Таким чином, наприкiнцi шiстдесятих рокiв двадцятого столiття бiля села Лозовий Яр, а точнiше, за пiвтора кiлометри вiд нього, проклали гарну бетонну дорогу. І дай Боже здоров’я тому начальнику, бо забуте усiма радянськими п’ятирiчними планами село Лозовий Яр почало розквiтати.

Але по-справжньому селянам Лозового Яру поталанило не один раз, а двiчi. Бо, по-перше, усi селяни вiдтепер за будь-якоi погоди могли iхати до районного центру i навiть до Киева та продавати там все, що може виробляти iхне приватне господарство, а по-друге, повторюю, дорога пройшла не через село, а поруч iз ним, тобто не зачепивши анi городiв, анi садiв цього благословенного краю. Скажете, що ж тут такого? А не всiм так пощастило, як лозовчанам.

Відгуки на книгу «Одного разу в Лозовому» Едуарда Богуша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Одного разу в Лозовому» Едуарда Богуша одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Одного разу в Лозовому» Едуарда Богуша у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

682 переглядів