«Крос у небуття»
Юрій Сорока

Про книгу «Крос у небуття» Юрія Сороки

…Кам’янець-Подільський, середина 90-х років минулого століття. Старовинне місто над Смотричем стало ареною кривавих розбірок між представниками місцевого криміналітету. Під час однієї з таких розбірок автомобіль летить у безодню, несучи у собі страшний вантаж – три трупи. Саме ця подія стає відправним пунктом сповненої драматизму гонитви оперативника Андрія Соколовського за озвірілими від крові та безкарності бандитами. Сповнений несподіваних поворотів сюжет, сумні українські реалії 1990-х та одвічна боротьба добра і зла очікують читача на сторінках роману, який заснований на реальних подіях.

«Крос у небуття» у конкурсі «Коронація слова» 2020 року виборов відзнаку «Золотий пістоль» від А. Кокотюхи, диплом фіналіста і 4 місце в загальному заліку.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Крос у небуття» Юрія Сороки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Крос у небуття» Юрія Сороки

Читати онлайн книгу «Крос у небуття» Юрій Сорока українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Крос у небуття
Юрiй Володимирович Сорока


Украiнський детектив
…Кам’янець-Подiльський, середина 90-х рокiв минулого столiття. Старовинне мiсто над Смотричем стало ареною кривавих розбiрок мiж представниками мiсцевого кримiналiтету. Пiд час однiеi з таких розбiрок автомобiль летить у безодню, несучи у собi страшний вантаж – три трупи. Саме ця подiя стае вiдправним пунктом сповненоi драматизму гонитви оперативника Андрiя Соколовського за озвiрiлими вiд кровi та безкарностi бандитами. Сповнений несподiваних поворотiв сюжет, сумнi украiнськi реалii 1990-х та одвiчна боротьба добра i зла очiкують читача на сторiнках роману, який заснований на реальних подiях.

«Крос у небуття» у конкурсi «Коронацiя слова» 2020 року виборов вiдзнаку «Золотий пiстоль» вiд А. Кокотюхи, диплом фiналiста i 4 мiсце в загальному залiку.

Юрий Сорока

Крос у небуття© Ю. В. Сорока, 2021

© М. С. Мендор, художне оформлення, 2021

© Видавництво «Фолiо», марка серii, 2019


* * *
Роздiл 1


25 квiтня 1996 року. 19.15.

м. Кам’янець-Подiльський

Сонячний диск лiниво навис над обрiем, примушуючи скелi вздовж неширокоi стрiчки Смотрича набухнути вiд жовтогарячоi гамми весiннього вечора. І одразу ж карнавал буденноi мiськоi метушнi почав знижувати свiй темп. Вечiр, який обiцяв дмухнути прохолодою пiсля денного тепла, готувався запанувати над мальовничою старою фортецею, скелястим каньйоном Смотрича i захованими серед молодоi зеленнi дерев вулицями Кам’янця-Подiльського. Перехожi поспiшали до своiх домiвок, де на них очiкували, завершуючи трудовий день, вечеря, телевiзор i домашнi справи. У мiському парку культури та вiдпочинку з’явились першi парочки закоханих. Повiльно прогулювались, вишукуючи прикритi затiнком верб лави, на яких можна було обiйнятися й шепотiти нiжнi слова кохання. За порослою пагонами дикого винограду огорожею обережно переступали вибоiни i буремнi хвилi брукiвки нещаснi кам’янецькi автомобiлi. Прадавне мiсто князiв Гедемiновичiв готувалось зануритись у прохолоднi веснянi сутiнки.

“Втiм, налаштованi на романтику молодi люди були не единими вiдвiдувачами парку. Ближче до виходу кружляли горiлку, розклавши нехитру закуску на газетi, кiлька похмурих типiв, а смiттевi урни буденно обходив зарослий, наче Карл Маркс, безхатько.

Відгуки на книгу «Крос у небуття» Юрія Сороки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Крос у небуття» Юрія Сороки одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Крос у небуття» Юрія Сороки у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

697 переглядів