Надія Гуменюк

Надія Гуменюк

  Біографія Надії Гуменюк

  Цікаві факти про Надії Гуменюк розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

  У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Надії Гуменюк українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

  У нас зібрані всі найвідоміші твори Надії Гуменюк. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

  У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Надії Гуменюк саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

  Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Надії Гуменюк українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

  Відгуки на письменника «Надія Гуменюк»

  Одна відповідь до “Надія Гуменюк”

  1. Avatar Олена :

   Романи Надії Гуменюк захоплюють стрімким і напруженим сюжетом, багатою мовою, переплетінням різних жанрів – детективного, філософського, соціального. Рекомендую всім, особливо жінкам.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *