«Плач пересмішниці»
Надія Гуменюк

Про книгу «Плач пересмішниці» Надії Гуменюк

Переламні 1990-ті. Юність Нори була сповнена випробувань: зрада батька, безробіття матері, оманливе кохання, бідність, пастка, в яку її заманили торговці живим товаром. Розум та наполегливість допомогли Норі не просто вижити, але й прибрати до рук бізнес чоловікової родини і стати залізною Норою. Несподівана зустріч з атовцем Левком збурила в пам’яті Нори болючий спогад. Бо тоді, у боротьбі за найвигідніше місце під сонцем, жінка втратила щось значно важливіше… Що поєднує впливову бізнесвумен із простим хлопцем-атовцем? І чому Норі так боляче і водночас так хочеться зазирнути в його очі?..


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Плач пересмішниці» Надії Гуменюк українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Плач пересмішниці» Надії Гуменюк

Читати онлайн книгу «Плач пересмішниці» Надія Гуменюк українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Плач пересмiшницi
Надiя Гуменюк


Переламнi 1990-тi. Юнiсть Нори була сповнена випробувань: зрада батька, безробiття матерi, оманливе кохання, бiднiсть, пастка, в яку ii заманили торговцi живим товаром. Розум та наполегливiсть допомогли Норi не просто вижити, але й прибрати до рук бiзнес чоловiковоi родини i стати залiзною Норою. Несподiвана зустрiч з атовцем Левком збурила в пам’ятi Нори болючий спогад. Бо тодi, у боротьбi за найвигiднiше мiсце пiд сонцем, жiнка втратила щось значно важливiше… Що поеднуе впливову бiзнесвумен iз простим хлопцем-атовцем? І чому Норi так боляче i водночас так хочеться зазирнути в його очi?..

Надiя Гуменюк

Плач пересмiшницi© Лис Н. П., 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2021


* * *


Вiд недостатньоi поваги до себе скоюеться стiльки ж грiхiв, скiльки вiд надмiрноi до себе поваги.

    Монтень

Бажання того, чого в нас немае, заважае користатися тим, що в нас е.

    Монтень

Сойка – лiсовий птах родини воронових. Розумовi здiбностi виходять за рамки iнстинкту. Може наслiдувати голоси i навiть говорити людською мовою. Звiдси друга назва – пересмiшниця.

    З довiдника


I. Троянда на автострадi1

Хрипкуватий бас вкотився у сон i розколошкав, розметав його, як буревiй суху солому. Левко здригнувся, iнстинктивно засунув руку пiд подушку, затис у нiй рукоятку «Форта» i зiрвався з дерев’яного лежака. Тривога застугонiла у скронях, блискавично розтеклася судинами, загострила всi вiдчуття. Сторожко прислухався. Знадвору до веранди просочувався дим. Горiло, схоже, далеко, бо нiздрi ледь уловлювали гiркуватий запах. А басовитий розкотистий звук то сильнiшав, то слабшав, то пiднiмався, то опускався, нiби десь один за одним вiдлунювали вибухи. Що це? Гармата? Мiни? Снаряди? Чи, може, лiтак, бо гуркоче таки угорi?

Ледве вгамував дрож, що прокотилася тiлом, роззирнувся у темрявi, намацав поглядом обрис лiтрового слоiка з абрикосовим компотом на тумбочцi, полегшено зiтхнув i лiвою долонею дав сам собi добрячого запотиличника: «Спиш ти, Леве, як заець пiд кущем.

Відгуки на книгу «Плач пересмішниці» Надії Гуменюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Плач пересмішниці» Надії Гуменюк одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Плач пересмішниці» Надії Гуменюк у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

329 переглядів