«Закоханий привид»
Марк Леві

Про книгу «Закоханий привид» Марка Леві

  • Від автора романтичних бестселерів
  • Перекладено 49 мовами

Можливо, ви вважатимете мене божевільним, однак покійний батько розмовляє зі мною. Я бачу його привид, і це не галюцинації. Усе ще не вірите? Я теж гадав, що з’їхав з глузду. Батьків привид з’явився з дивним проханням: допомогти йому віднайти спокій по той бік життя. Для цього я маю викрасти прах його коханої Камілли, яку навіть не знаю, щоб поєднати їх назавжди.

Виявляється, навіть там, де вже немає нічого, залишається місце для любові. І це дуже романтично, але на все це я маю лише три дні. І місію, що здається цілком нездійсненною.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Закоханий привид» Марка Леві та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Закоханий привид» Марка Леві: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Закоханий привид» Марка Леві і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Закоханий привид» Марка Леві

Цитата— Вибіркова глухота, сину мій, — один з рідкісних привілеїв віку: чути тільки те, що тобі цікаво, і вдавати, що більше нічого не помічаєш.
ЦитатаНе чекай подяки від жінки, якій даруєш квіти, краще зверни увагу на те, наскільки дбайливо вона ставить їх у вазу.
ЦитатаКнижкам властива сезонність. На вибір читачів впливає погода.
Цитата— Я зрозумів, у чому твоя проблема, синку: ти мало смієшся.
— Наперед знаю продовження: ми живемо лише раз.
— А ось і ні, це ще одне гігантське шахрайство. Щоправда в іншому: це вмираємо ми лише раз, а живемо щодня.

Скачати безкоштовно книгу «Закоханий привид» Марка Леві

Читати онлайн книгу «Закоханий привид» Марк Леві українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Закоханий привид
Марк Левi


Можливо, ви вважатимете мене божевiльним, однак покiйний батько розмовляе зi мною. Я бачу його привид, i це не галюцинацii. Усе ще не вiрите? Я теж гадав, що з’iхав з глузду. Батькiв привид з’явився з дивним проханням: допомогти йому вiднайти спокiй по той бiк життя. Для цього я маю викрасти прах його коханоi Камiлли, яку навiть не знаю, щоб поеднати iх назавжди. Виявляеться, навiть там, де вже немае нiчого, залишаеться мiсце для любовi. І це дуже романтично, але на все про все я маю лише три днi. І мiсiю, що здаеться цiлком нездiйсненною.

Марк Леви

Закоханий привид© Marc Levy/Versilio, 2019

International Rights Management: Susanna Lea Associates

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2021


* * *


Моему батьковi


Я люблю, коли музика будить привидiв, заснулих у менi.

    Девiд Бовi

Тобi було вiсiм рокiв. Я готував снiданок, доки ти складав речi в портфель. Ти зайшов до кухнi. Я почув твоi кроки за спиною й озирнувся. Поглянувши на мене великими очима, ти запитав:

– Скажи, тату, як це – бути батьком?

Я промовчав, а тодi вiдповiв:

– Будеш яечню?

Менi не до снаги було знайти простi слова, на якi ти чекав. Моя вiдповiдь ховалася деiнде: у нiжнiй усмiшцi, яку я тобi дарував, у знаннi, що тобi до смаку, – i не лише на снiданок, а й протягом решти дня й усiх прийдешнiх днiв. Мабуть, усе це й означае бути батьком, але я не змiг дiбрати належне пояснення для тебе. Нас роздiляли кухонний стiл i сорок рокiв. Дивлячись на тебе, я гадав, що мусив би ранiше вiдмовитися вiд свого юнацького егоiзму, ранiше зустрiти твою маму й зачати тебе також ранiше. Чи стали б ми ближчими, якби рiзниця у вiцi була не такою великою? Певно, я так нiколи й не змiг вiдповiсти на твое запитання, проте без упину ставив його сам собi. Менi слiд було зникнути, аби ти вирушив на пошуки, почав перебирати скарби пережитих нами миттевостей i спiльних розмов, збирати заснулi спогади, наче зошити до портфеля, щоб нарештi захотiти пiзнати нас обох. Хiба не ця чудернацька гра життя вiдродила мене сьогоднi, аби нарештi нас поеднати? Сьогоднi, коли ти не просто мiй син, а справжнiй чоловiк.


* * *
1


У залi «Плейель»1 панувала порожнеча.

Відгуки на книгу «Закоханий привид» Марка Леві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

483 переглядів