«Ти мені (не) потрібен»
Адалін Черно

Про книгу «Ти мені (не) потрібен» Адалін Черно

— Щось сталося? — запитує Рома, варто мені вийти з ванної. — Щось не так? Ти бліда!

Він обмацує моє обличчя, чіпає гарячими руками за плечі, зазирає у вічі, повні сліз.

— Ще і плачеш! Розповідай…

— Я вагітна, Ром… — схлипую, зовсім не чекаючи такого повороту. Ми захищалися. Усіма можливими способами.

— Вагітна?

— Так, — киваю, простягаючи йому тест. — Не знаю термін, але… адже ми захищалися…

Моїм плечам стає холодно, тому що Рома прибирає руки. Я підводжу на нього погляд і бачу, як його губи стискаються в тугу смужку, а в очах з’являється холод.

— Ром… — роблю до нього крок, намагаючись доторкнутися, але він відвертається, відходить.

— Пробач, — вимовляє, перш ніж розвернутися й піти.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Ти мені (не) потрібен» Адалін Черно українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Ти мені (не) потрібен» Адалін Черно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

107 переглядів