«Ти мені (не) потрібен»
Адалін Черно

Про книгу «Ти мені (не) потрібен» Адалін Черно

— Щось сталося? — запитує Рома, варто мені вийти з ванної. — Щось не так? Ти бліда!

Він обмацує моє обличчя, чіпає гарячими руками за плечі, зазирає у вічі, повні сліз.

— Ще і плачеш! Розповідай…

— Я вагітна, Ром… — схлипую, зовсім не чекаючи такого повороту. Ми захищалися. Усіма можливими способами.

— Вагітна?

— Так, — киваю, простягаючи йому тест. — Не знаю термін, але… адже ми захищалися…

Моїм плечам стає холодно, тому що Рома прибирає руки. Я підводжу на нього погляд і бачу, як його губи стискаються в тугу смужку, а в очах з’являється холод.

— Ром… — роблю до нього крок, намагаючись доторкнутися, але він відвертається, відходить.

— Пробач, — вимовляє, перш ніж розвернутися й піти.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ти мені (не) потрібен» Адалін Черно та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ти мені (не) потрібен» Адалін Черно: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Ти мені (не) потрібен» Адалін Черно і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Ти мені (не) потрібен» Адалін Черно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

155 переглядів