«Будь моєю дружиною»
Ольга Християнчук

Про книгу «Будь моєю дружиною» Ольги Християнчук

– Хочу зробити тобі пропозицію, – раптом говорить Денис.

– Яку? Провести ще одну екскурсію? – жартую.

– Ні. Будь моєю дружиною, – вираз його обличчя серйозний.

Заливаюсь сміхом, дивлюсь в напружені очі свого співбесідника.

– А ти жартівник, Денисе.

– Я не жартую, – хмурить чорні брови.

– Тоді твоя пропозиція дуже не доречна, – обурююсь, схрещую руки на грудях.

– Зачекай, не роби ніяких висновків, – підносить руку. – Просто послухай. Це буде фіктивний шлюб. Побудеш моєю дружиною місяць, може два, а я за це заплачу тобі гарну суму.

– І скільки заплатиш? – запитую з великою недовірою.

– Сто тисяч.

– Двісті і я згодна, – підіграю йому. Цікаво, що він відповість на це.

– Домовились, – задоволено промовляє…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Будь моєю дружиною» Ольги Християнчук українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Будь моєю дружиною» Ольги Християнчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

229 переглядів