«Три «Д» для мільярдера. Весільний салон»
Тала Тоцка

Про книгу «Три «Д» для мільярдера. Весільний салон» Тали Тоцкої

Артур піднімає голову і обводить усіх трьох грізним і сердитим поглядом.
— Чиї це діти? Я питаю, чиї це діти?

«Твої, Тагаєв, твої», — так і хочеться відповісти. Але вголос говорю інше.
— Мої. Це мої діти.

А потім наші погляди зустрічаються…

Артур Тагаєв, батько моїх дітей — наймолодший мільярдер у Європі, який у двадцять сім років очолив бізнес-імперію замість батька. Таким як Тагаєви не потрібні діти від таких як я. Мені це зрозуміло пояснила його мати. Сам Артур п’ять років тому навіть не став зі мною розмовляти…

Передісторія: «Подвійна таємниця для мільярдера»


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Три «Д» для мільярдера. Весільний салон» Тали Тоцкої українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Три «Д» для мільярдера. Весільний салон» Тали Тоцкої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

665 переглядів