Еротична література

Сортирувати за:
Бестселер
Опісля

Назустріч еротичних фантазій з цікавими книгами

Книги еротичного жанру завжди приваблювали своєю вишуканістю і відвертістю. Те, про що ми не наважуємося говорити вголос, письменники підносять в барвистому і соковитому антуражі, змушуючи читачів затамувати подих і насолоджуватися максимальної чуттєвістю. У сучасній літературі практично немає обмежень, але раніше подібні книги вважалися забороненими.

За допомогою елементів еротики можна зробити найнесподіваніші речі, і талановиті автори цим користуються. Еротичні сцени – це не тільки прояв ніжності, любові і пристрасті, але і бунтарство, прагнення до внутрішньої свободи і навіть вираз життєвої філософії. Там, де є пристрасні поцілунки і обійми, обов’язково будуть не менш «гарячі» афери, погоні, авантюри і інші «фішки», з якими книги не відпустять до останніх сторінок.

Найчастіше в сучасній еротичної літературі події розгортаються стрімко і непередбачувано, коли зустрічаються двоє абсолютно різних за способом життя і цінностям людей. Зазвичай це – багатий і самодостатній чоловік, який звик брати від життя все, і бідна дівчина, яка потрапляє в залежність від головного героя. Однак сюжет може повернутися в будь-яку сторону, і ще не ясно, хто в кінці кінців виявиться жертвою, а хто – її рятівником …

У добірці творів на нашому порталі ви зустрінете відомі на весь світ книги, які вважаються класичної еротичної літературою. Це серія «П’ятдесят відтінків», за мотивами якої створено кілька фільмів і серіалів. Послідовники автора циклу Е.Л. Джеймс створили безліч схожих за форматом творів і цілих серій з елементами БДСМ, в стилі ЧЖЧ і з іншими інтимними вишукуваннями, яких навіть не можна уявити в своїх фантазіях.

Важливо пам’ятати, що книги еротичного змісту призначені для читачів, які досягли 18 років. На них можна побачити спеціальне позначення «18 +». Іноді така література наповнена сценами насильства і жорстокості, тому підліткам і молоді точно не варто захоплюватися цим жанром. На жаль, не всі молоді люди правильно сприймають ідеї таких романів, приховані під обгорткою цікавих відвертих сцен. Негативні персонажі можуть стати для них привабливими.

У нас великий вибір сучасних еротичних книг з «родзинкою»

В нашій бібліотеці зібрані кращі твори еротичного жанру з насиченими сюжетами, багатошаровістю і психологізмом, харизматичними героями з моральними протиріччями, як це часто буває в житті. Найчастіше еротична проза – це історії, які можуть статися в реальності, але також в нашому каталозі є еротичне фентезі, де коханцями звичайних земних дівчат стають вампіри, дракони, перевертні та інші фантастичні істоти.

Серед тематики еротичних творів варто відзначити молодіжні гумористичні історії, пов’язані з безглуздими і випадковими інтимними зв’язками, бурхливими романами і вечірками, а також наслідками після пристрасних ночей. Также интересно почитать чуттєву літературу про відносини з іноземцями, дізнаючись при цьому ментальність, звичаї і звички італійців, греків, французів і чоловіків інших національностей.

Значна частина еротичних сюжетів присвячена тематиці службових романів. Заборонені відносини на роботі – що може бути більш інтригуючим? Звабливий бос і юна секретарка не стримують своїх почуттів, але у цій пристрасної любові зазвичай буває і друга сторона медалі. Крім заплутаних сімейних таємниць і любовних трикутників в хід йдуть кримінальні афери, в які виявляється втягнута віддана коханка.

Серед відомих еротичних книг на подібні теми – «гарячі» історії від Матільди Старр, Емілії Грін, Лілі Рокс, Емілії Дарк, Яни Єгорової та інших сучасних письменників, які не залишать байдужими навіть найвибагливіших читачів. Список нашого сайту регулярно поповнюється новинками і бестселерами; серед них ви знайдете як невеликі еротичні розповіді, так і тривалі серії.

Одні з найбільш відвертих еротичних книг – документальна і науково-популярна література, де тема сексу та інтимних стосунків розкривається через призму реального життя. Автори діляться найпотаємнішими думками і своїми секретами, розповідаючи про скандальні подробиці і вражаючі факти свого життя.

Також на нашому порталі ви знайдете кращі енциклопедії про сексуальне життя і відносинах, адресовані і жінкам, і чоловікам. Хочете навчитися спокусити будь-яку вподобану дівчину, зачарувавши її своєю чарівністю? Мрієте навчитися зачаровувати чоловіків тільки одним поглядом або кинутої фразою? Практичні рекомендації та прийоми, які ви знайдете в наших книгах, точно зроблять вас популярними у протилежної статі!

Запрошуємо вас скачати безкоштовно і без реєстрації еротичні книги в форматах fb2, txt, epub, rtf – в нашій бібліотеці ви знайдете велику колекцію як російської, так і зарубіжної прози цього жанру. Також відвідувачі сайту можуть читати онлайн еротичні книги безкоштовно і без реєстрації, легко знаходячи сподобався роман в нашому зручному каталозі.

Пропонуємо ще одну зручну опцію – прослуховування аудіокниг, що дозволить заощадити ваш час. Ви можете слухати аудіо прямо на нашому сайті, одночасно займаючись своїми справами.