«Прокляте небо»
Наталія Довгопол

Про книгу «Прокляте небо» Наталії Довгопол

Середина XVII століття. Київщина. У селі мірилом усього є фізична праця, будь-яка інакшість вважається хибою. Тому мати намагається позбутися Євки ще немовлям. Але щодо малої доля має свої плани. Дівчинка виживає і потрапляє служити в маєток пана. У неї є дар – схильність до астрономії. Вона буквально читає небо, як розгорнуту книжку. Та в житті Єви з’являється панський вчитель Орест. Потайки одружуючись, вони втікають до Києва. Тепер на неї чекає довгий шлях випробувань та спокути. Хто залишиться поруч, а хто зрадить? І що скажуть зорі тій, яка єдина вміє їх читати?..


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Прокляте небо» Наталії Довгопол українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Прокляте небо» Наталії Довгопол

Читати онлайн книгу «Прокляте небо» Наталія Довгопол українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Прокляте небо
Наталiя Довгопол


Середина XVII столiття. Киiвщина. У селi мiрилом усього е фiзична праця, будь-яка iнакшiсть вважаеться хибою. Тому мати намагаеться позбутися Євки ще немовлям. Але щодо малоi доля мае своi плани. Дiвчинка виживае i потрапляе служити в маеток пана. У неi е дар – схильнiсть до астрономii. Вона буквально читае небо, як розгорнуту книжку. Та в життi Єви з’являеться панський вчитель Орест. Потайки одружуючись, вони втiкають до Киева. Тепер на неi чекае довгий шлях випробувань та спокути. Хто залишиться поруч, а хто зрадить? І що скажуть зорi тiй, яка едина вмiе iх читати?..

Наталiя Довгопол

Прокляте небо


Колись давно, гортаючи стародруки в Лаврськiй друкарнi, я натрапила на гороскоп. Гороскоп у церковнiй книзi XVII ст! Знахiдка так вразила мене, що я нiяк не могла викинути цей факт iз голови. Думка про дуалiстичний свiтогляд сучасникiв, у якому плiч-о- плiч iснували антична фiлософiя та християнське вчення, давнi язичницькi вiрування та прогресивнi науковi досягнення епохи не давала менi спокою. Захотiлося зрозумiти, переосмислити та по-своему розповiсти iсторiю, написану в шкiльних пiдручниках, знаходячи мiсце для чар, подвигiв та кохання.

    Авторка

© Довгопол Н. О., 2019

© DepositPhotos.com / Ashva_pictures, обкладинка, 2019

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2019

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2019
Частина перша

Серп молодого мiсяцяУ садках уже достигали грушi та вабили до себе жовтими боками й медовими пахощами. Час було обривати. Дiти й старi баби поприходили на фiльварок iз кошиками та ряднами – у кого що було. Рвали й складали, грушка до грушки. Не дай Боже яку надкусити! Собi можна було забрати хiба пiдгнилi чи червивi, але цього року – як на зло – усi грушi видалися напрочуд гарними.

Отак рвали та зiтхали, доки трiск гiлок i голосний зойк не вiдвернули iх вiд роботи. Це Дунька Ковальчишина прийшла зi своiм козубом, що здавався вдвiчi бiльшим за неi, та, перечепившись через колоду, iз розгону влетiла в купу хмизу.

Меншi засмiялися, старшi дiвчата лиш закотили очi – iз цiею Дунькою завжди щось траплялося.

Відгуки на книгу «Прокляте небо» Наталії Довгопол

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Прокляте небо» Наталії Довгопол одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Прокляте небо» Наталії Довгопол у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

726 переглядів