«Небезпека «Дому на околиці»»
Агата Крісті

Про книгу «Небезпека «Дому на околиці»» Агати Крісті

Навіть на відпочинку Еркюль Пуаро опиняється в центрі дивної та небезпечної історії. Увагу знаменитого детектива привертає справа Нік Баклі – молодої власниці маєтку «Дім на околиці», якій вже тричі дивом вдалось уникнути смерті. То масивна картина несподівано зірвалася зі стіни і впала на ліжко дівчини, то гальма в її автомобілі раптово вийшли з ладу, то її ледь не розчавив величезний валун. Та це ніщо порівняно з кульовим отвором, який Пуаро знаходить на капелюшкові Нік. Куля пройшла у кількох сантиметрах від голови дівчини. А отже, усі ці випадки – не звичайний збіг, як гадала вона. Це чиясь моторошна жага занапастити беззахисну Нік. Та який мотив? Чи, можливо, хтось хоче викликати на особистий двобій самого Еркюля Пуаро?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Небезпека «Дому на околиці»» Агати Крісті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Небезпека «Дому на околиці»» Агати Крісті

Читати онлайн книгу «Небезпека «Дому на околиці»» Агата Крісті українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Небезпека «Дому на околицi»
Агата Крiстi


Легендарний Пуаро
Навiть на вiдпочинку Еркюль Пуаро опиняеться в центрi дивноi та небезпечноi iсторii. Увагу знаменитого детектива привертае справа Нiк Баклi – молодоi власницi маетку «Дiм на околицi», якiй вже тричi дивом вдалось уникнути смертi. То масивна картина несподiвано зiрвалася зi стiни i впала на лiжко дiвчини, то гальма в ii автомобiлi раптово вийшли з ладу, то ii ледь не розчавив величезний валун. Та це нiщо порiвняно з кульовим отвором, який Пуаро знаходить на капелюшковi Нiк. Куля пройшла у кiлькох сантиметрах вiд голови дiвчини. А отже, усi цi випадки – не звичайний збiг, як гадала вона. Це чиясь моторошна жага занапастити беззахисну Нiк. Та який мотив? Чи, можливо, хтось хоче викликати на особистий двобiй самого Еркюля Пуаро?

Агата Крiстi

Небезпека «Дому на околицi»


Ідену Фiллпоттсу з незмiнною вдячнiстю за його дружбу та пiдтримку, яку вiн виказав менi багато рокiв тому

AGATHA CHRISTIE, POIROT and the Agatha Christie Signature are registered trade marks of Agatha Christie Limited in the UK and elsewhere. All rights reserved.

Peril at End House © 1932 Agatha Christie Limited. All rights reserved

Translation entitled «Небезпека “Дому на околицi”» © 2020 Agatha Christie Limited. All rights reserved

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2020

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2020

Роздiл перший

Готель «Маджестик»


Жодне приморське мiстечко на пiвднi Англii, як на мене, не зрiвняеться за привабливiстю з Сент-Лу. Воно заслужено носить iм’я «королеви курортiв» i сильно нагадуе Рив’еру, позаяк, на мою думку, узбережжя Корнуоллу нiтрохи не менш мальовниче, нiж пiвденнофранцузьке.

Саме це я i сказав своему друговi, Еркюлю Пуаро.

– Цi слова ви прочитали вчора на меню вагона-ресторану, mon ami[1 - Друже мiй (фр.). – Тут i далi прим. перекл.]. Ваше зауваження неоригiнальне.

– Але хiба ви не згоднi?

Замiсть вiдповiдi той лише посмiхнувся сам до себе. Тож я повторив запитання.

– Тисяча вибачень, Гастiнгсе. Моi думки блукали деiнде. Власне, саме тiею мiсциною, про яку ви щойно згадали.

– Рив’ерою?

– Так. Менi пригадалася минула зима, яку я провiв там, i подii, що тодi сталися.

Відгуки на книгу «Небезпека «Дому на околиці»» Агати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Небезпека «Дому на околиці»» Агати Крісті одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Небезпека «Дому на околиці»» Агати Крісті у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1250 переглядів