«Убивство в Месопотамії»
Агата Крісті

Про книгу «Убивство в Месопотамії» Агати Крісті


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Убивство в Месопотамії» Агати Крісті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Убивство в Месопотамії» Агати Крісті

Читати онлайн книгу «Убивство в Месопотамії» Агата Крісті українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Убивство в Месопотамii
Агата Крiстi


Легендарний Пуаро
Медсестра Емi Лезерен прибувае до Іраку на розкопки в Тель-Ярiмджi. На прохання вiдомого археолога Ерiка Лайднера вона стае доглядальницею його дружини. Кохана Лайднера наче цiлком здорова, а проте не здатна позбутися загадкового вiдчуття тривоги i боiться навiть найменшого поруху вiтру. Та Емi недовго доводиться доглядати жiнку. Мiсiс Лайднер помирае за дивних обставин. Що, як ii страхи були виправданими, а бiдолашнiй просто нiхто не вiрив? Що, як це не нещасний випадок, а зумисне вбивство? Еркюль Пуаро, який проiздом опинився неподалiк мiсця подiй, вирiшуе допомогти в розслiдуваннi. На нього чекае складне завдання, адже кожен iз пiдозрюваних мае залiзне алiбi. Та для одного з них це лише ширма…

Агата Крiстi

Убивство в Месопотамii

AGATHA CHRISTIE

Murder in Mesopotamia

AGATHA CHRISTIE, POIROT and the Agatha Christie Signature are registered trade marks of Agatha Christie Limited in the UK and elsewhere. All rights reserved.

Murder in Mesopotamia © 1936 Agatha Christie Limited. All rights reserved

Translation entitled «Убивство в Месопотамii» © 2020 Agatha Christie Limited. All rights reserved

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2020

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2020


* * *


Присвячуеться моiм багатьом друзям-археологам в Іраку та Сирii

Передмова доктора Джайлза Райлi


Подii, висвiтленi в цiй оповiдi, вiдбулися близько чотирьох рокiв тому. На мою думку, нинiшнi обставини вимагають надати громадськостi чесний i неупереджений звiт про все, що тодi сталося. Останнiм часом почали поширюватися найхимернiшi та найсмiховиннiшi чутки, буцiмто полiцiя приховуе важливi докази, та iншi дурницi такого штибу. Такi спотворення реальностi найчастiше з’являються в американськiй пресi.

З очевидних причин було бажано, щоб ця оповiдь не виходила з-пiд пера когось iз членiв експедицii, чию об’ективнiсть (i це цiлком справедливо) могли пiддати сумнiву.

Тому я запропонував мiс Емi Лезерен узяти це завдання на себе. Вона, безперечно, чудово пiдходить на роль оповiдача.

Відгуки на книгу «Убивство в Месопотамії» Агати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Убивство в Месопотамії» Агати Крісті одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Убивство в Месопотамії» Агати Крісті у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1529 переглядів