Еркюль Пуаро (Легендарний Пуаро)

Серія книг «Еркюль Пуаро (Легендарний Пуаро)»

Опис серії книг «Еркюль Пуаро (Легендарний Пуаро)» Агати Крісті

Агата Крісті – відома у всьому світі письменниця у жанрі детективів. Її книгами зачитувалися у минулому та читають сьогодні люди різного віку. А серія «Еркюль Пуаро» Агати Крісті є однією з найпопулярніших. Адже вигаданий головний персонаж – це уособлення цікавості, кмітливості та справедливості.

Як писала сама авторка, Еркюль Пуаро – це колишній поліцейський з Бельгії, який перебрався до Англії і почав працювати приватним детективом. Його головна особливість – це спостережливість. Від нього не вислизає навіть найдрібніша деталь, а пам’ять по-справжньому дивує – людина пам’ятає все, що в результаті їй допомагає зіставити факти і розплутати навіть найскладніші справи.

Кожна книга – це нова пригода із заплутаними поворотами та несподіваними персонажами. Пуаро переслідує лише одну мету – розплутати справу, докопатися до істини і домогтися справедливості. Ви навряд чи зможете в перших розділах здогадатися, що насправді відбувається і хто цьому винуватець.

Всі книги дуже цікаві, і краще їх читати у хронологічному порядку, оскільки розкриваються моменти життя Еркюля Пуаро. Цікаво буде дізнатися про те, що це за людина, що приховано в її минулому і звідки в неї такі таланти.

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Еркюль Пуаро (Легендарний Пуаро)» Агати Крісті розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Еркюль Пуаро (Легендарний Пуаро)» Агати Крісті українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Еркюль Пуаро (Легендарний Пуаро)»

4 відповіді до “Еркюль Пуаро (Легендарний Пуаро)”

 1. Avatar Кароліна :

  Вау, класс, вогонь! Мені важко зібрати всі емоції в купу. Я прочитала всі книги з серії «Еркюль Пуаро» вже напевно разів пять. Це моя найулюбленіша серія у Агати Крісті. Звісно рекомендую, буду перечитувати ще.

 2. Avatar Антоніна :

  Я вже прочитала більше тридцяти книжок Агати Крісті, серед них є моя улюблена серія з участю Еркюля Пуаро. Рекомендую читати книжки підряд одну за одною, ви точно не пожалкуєте.

 3. Avatar Юлія :

  Чи можна читати серію книг про Пуаро, не по порядку?

 4. Avatar Ліля :

  Звичайно! Це абсолютно окремі історії)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *