Класичні детективи

Сортирувати за:

Читайте на нашому сайті найкращі книги – класичні детективи

Одним з класичних жанрів в сьогоденні літературі є детективи. Ці книги голосно заявили про себе на зламі ХІХ та ХХ століть, й з того часу не зникають з книжкових полиць в крамницях та бібліотеках по всьому світу. Важко перелічити всіх авторів жанру, або ж навіть найпопулярніші історії, адже за століття їх накопичилась чимала кількість. Класичний детектив, батьком-засновником якого є сер Артур Конан Дойл, який став автором історій про Шерлока Холмса, вартий уваги кожного, хто хоче відчути себе в ролі слідчого, що веде невпинний пошук злочинця.

Детективний жанр завжди цікавив читача, тому він є одним з найбільш популярних жанрів в сучасній літературі. Настільки захоплюючі книги нікого не залишать байдужим. Інтриги, таємниці, розслідування, дивовижні події та несподівані повороти сюжету – ось що вабить істинних поціновувачів класики детектива.

Такі історії читаються на одному диханні. Коли з завмиранням серця чекаєш відповіді на найголовніше питання: хто злочинець? Сам процес пошуку лиходія змушує читача придумувати власні версії, шукати вихід зі сформованої ситуації, йти разом з головним персонажем по гарячих слідах.

Класичні детективи відрізняються яскравим сюжетом і непередбачуваною розв’язкою. Такі детективи написані настільки добре, що дуже складно вгадати, хто ж злочинець насправді. Злодій не просто ховається, він майстерно маскується, грає ролі невинних жертв, а іноді навіть допомагає сищикам в розслідуванні, ведучи їх по помилковому сліду.

Серед нашого асортименту багато сучасних класичних детективів, новинок, і, звичайно ж, книг, яким вже понад 100 років, але вони до сих пір на піку популярності. Йдеться про класичні англійських детективах відомої письменниці Агати Крісті. Завдяки їй в світ вийшло понад 70 детективів, кращі з яких ви зможете прочитати на нашому сайті. На сайті представлені не тільки зарубіжні класичні детективи. У нас є книги і популярних російських письменників.

Чим відрізняється класичний детектив з-поміж інших представників жанру?

Будь-який детектив має двох основних героїв, на протиставлення яких і розвивається головний конфлікт історії. В класичному або ж замкненому детективі події відбуваються на невеликій площі, що може бути віддаленою від цивілізації. Це природнім шляхом зменшує кількість можливих підозрюваних, що робить злочинця очевидним, а місія детектива полягає лиш в тому, щоб зібрати докази та переконливо всім довести, що саме ця людина скоїла злочин. Зрештою, такий класичний детектив теж захопливо читати онлайн, в чому може переконатись кожен відвідувач нашого сайту.

Вам не вистачає в житті пригод? Тоді радимо зануритися в світ класичного детективу. Разом з головними героями ви зможете розгадувати заплутаний сюжет, доповнюючи цікаву книгу яскравими картинками своєї уяви. Інтригуючі історії люблять читати як жінки, так і чоловіки. Погодьтеся, всім цікаво побувати в ролі досвідченого сищика, який приструнювати мафіозі або веде погоню з перестрілкою. Часто сюжет нагадує бойовик, в якому присутні кримінал, шпигунство, захоплення заручників.

В нашій електронній бібліотеці зібрані найцікавіші і захоплюючі детективні історії. Ви зможете абсолютно безкоштовно читати онлайн класичні детективи та інші не менш захоплюючі книги. Ми також пропонуємо скачати безкоштовно і без реєстрації книги класичні детективи в форматах: fb2, txt, epub, rtf.