«Чому не Еванс?»
Агата Крісті

Про книгу «Чому не Еванс?» Агати Крісті

Небезпека може вигулькнути майже будь-де. Навіть на полі для гольфу. Боббі Джонс саме грав у цю гру зі своїм знайомим, доктором Томасом. І, як це іноді буває, м’ячик стрімко вилетів за межі поля. Шукаючи його, Боббі натрапляє на тяжко пораненого чоловіка. Але врятувати бідолаху не вдається. За мить до смерті незнайомець промовляє дивну фразу: «Чому не Еванс?» У кишені загиблого Боббі знаходить світлину жінки. Хто вона, ким був померлий і де шукати таємничу людину на ім’я Еванс, що, можливо, знає відповіді на всі інші запитання?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Чому не Еванс?» Агати Крісті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Чому не Еванс?» Агати Крісті

Читати онлайн книгу «Чому не Еванс?» Агата Крісті українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Чому не Еванс?
Агата Крiстi


Класика англiйського детективу
Небезпека може вигулькнути майже будь-де. Навiть на полi для гольфу. Боббi Джонс саме грав у цю гру зi своiм знайомим, доктором Томасом. І, як це iнодi бувае, м’ячик стрiмко вилетiв за межi поля. Шукаючи його, Боббi натрапляе на тяжко пораненого чоловiка. Але врятувати бiдолаху не вдаеться. За мить до смертi незнайомець промовляе дивну фразу: «Чому не Еванс?» У кишенi загиблого Боббi знаходить свiтлину жiнки. Хто вона, ким був померлий i де шукати таемничу людину на iм’я Еванс, що, можливо, знае вiдповiдi на всi iншi запитання?

Агата Крiстi

Чому не Еванс?


Крiстоферу Меллоку, на згадку про ГайндсКнижковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля»
Електронна версiя зроблена за виданням:

Перекладено за виданням: Christie A. Why Didn’t They Ask Evans?: A Novel / Agatha Christie. – London: HarperCollins, 2017. – 304 p.

Переклад з англiйськоi Юлii МаксимейкоAGATHA CHRISTIE and the Agatha Christie Signature are registered trade marks of Agatha Christie Limited in the UK and elsewhere. All rights reserved.

Why Didn’t They Ask Evans? © 1934 Agatha Christie Limited. All rights reserved

Translation entitled «Чому не Еванс?» © 2021 Agatha Christie Limited. All rights reserved© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2021
Роздiл перший. Нещасний випадок


Боббi Джонс поставив м’яча на кiлок, коротко прицiлився, повiльно вiдвiв ключку назад, а потiм з блискавичною швидкiстю вдарив.

Думаете, м’яч, як йому й годиться, полетiв уздовж дорiжки i – все вище й вище – гайнувши над бункером[1 - Штучна пiщана пастка, яку зазвичай установлюють перед грiном. – Тут i далi прим. ред., якщо не зазначено iнше.], приземлився бiля чотирнадцятого грiна[2 - Дiлянка навколо лунки iз коротко пiдстриженою травою.] для простого удару мешi?[3 - Ключка з пласким гаком, призначена для вибивання м’яча на грiн.]

Та де там! Запущений надто низько, вiн ковзнув уперед по землi й надiйно вгруз у пiсок!

Довкола не було збудженого натовпу, який мiг би видати розпачливий зойк. Єдиний свiдок цього удару нiскiлечки не здивувався.

Відгуки на книгу «Чому не Еванс?» Агати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Чому не Еванс?» Агати Крісті одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Чому не Еванс?» Агати Крісті у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1121 переглядів