«(Не) твій спадкоємець»
Альбіна Вишневська

Про книгу «(Не) твій спадкоємець» Альбіни Вишневської

Доки вариться кава, я шукаю ніж, щоб акуратно розпечатати документи. Чомусь відчуваю легке тремтіння. Хто цей чоловік, та чому саме через два місяці зажадав повернення боргу? Чому мовчав стільки часу? Яку мету переслідував?

– Що ж, пане Фадєєв, то що ви за птах?

Я не одразу читаю детальну інформацію. Знаю, що в пакунку є фото чоловіка.

Перегортаю ще декілька аркушів і розумію, що зійшла з розуму, бо на мене дивились пронизливі карі очі мого нічного коханця.

– Твоя агентура працює відмінно, – чую на вухо хрипкий голос чоловіка, тоді як його гарячі долоні торкаються мого живота.

– Пішов геть з цієї квартири… Сергій Володимирович Фадєєв.

– Ти навіть у такому стані занадто приваблива.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «(Не) твій спадкоємець» Альбіни Вишневської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «(Не) твій спадкоємець» Альбіни Вишневської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

316 переглядів