«Наше. Спільне. Як зберегти в собі людину під час і після війни» Тані Касьян — книга, що занурює читача у глибокі роздуми про те, як війна змінює не тільки країну, а й кожну людину. Авторка, громадська активістка, досліджує, як зберегти свою людяність у часи випробувань, і як не втратити важливі цінності, такі як свобода слова та рівні права, навіть в умовах війни.
У книзі поєднуються особисті історії людей з різних соціальних верств та роздуми психотерапевта про психологічні трансформації під час війни. Таня Касьян ділиться власним досвідом, описуючи події 2014 року в Маріуполі та свої тривоги на початку 2022 року. Вона торкається важливих тем: як підготуватися до післявоєнного стану, як не допустити радикалізму та насильства, як зберегти емпатію та людяність.
Ця книга буде корисною для всіх, хто шукає відповіді на важливі питання про життя під час війни та після перемоги. Придбайте «Наше. Спільне» і дізнайтесь, як, незважаючи на всі труднощі, ми можемо зберегти світло всередині себе.
Війна увірвалася у кожен дім, поділила життя на «до» і «після», стала нашою новою реальністю. Щодня з’являються все нові й нові питання — як саме з цією реальністю співіснувати, не втратити в ній себе і до яких викликів ми маємо бути готовими.
Як ми можемо підготувати себе і країну до збільшення кількості людей з інвалідністю? Яким вектором рухатимемося далі? Чи не відступимо від цінностей, за які віддають життя наші люди, — свобода слова, рівні права? Як підготуватись до післявоєнного стану — можливого рівня насильства, радикалізму? Куди може зникати емпатія під час війни, навіть у найбільш чуйних людей? І чому ми ніколи не зможемо бути такими, як до 24 лютого?
Книжка громадської активістки Тані Касьян «Наше. Спільне. Як зберегти в собі людину під час і після війни» наповнена історіями як людей не публічних, так і медійних особистостей нарівні з іншими. Чи усвідомлювали можливість повномасштабного вторгнення, чи складали тривожні валізи, де були напередодні 24 лютого… А також думками психотерапевта про те, чому люди не вірили до останнього, що може статись ескалація війни.
Авторка розповідає і про власний досвід, згадує, яким був 2014-й рік для її рідного Маріуполя, та описує свою тривожність на початку лютого 2022 року, розмови з психотерапевтом, ветераном АТО.
Разом з читачем Таня Касьян пройде шлях від першого усвідомлення війни до відповідей на питання «Як не програти після перемоги?». Бо навіть коли здається, що світло згасло, варто пам’ятати — воно завжди є всередині нас. І ми точно можемо його зберегти.
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Наше. Спільне. Як зберегти в собі людину під час і після війни» Тани Касьян та насолоджуватися нею.
Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Наше. Спільне. Як зберегти в собі людину під час і після війни» Тани Касьян: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.
Якщо ви є правовласником книги «Наше. Спільне. Як зберегти в собі людину під час і після війни» Тани Касьян і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.