«Лазар»
Ларс Кеплер

Про книгу «Лазар» Ларса Кеплера

У різних куточках Європи відбуваються вбивства із абсолютно ідентичним почерком. Аналіз ДНК дає сенсаційний результат і вказує на злочинця, який… померлий. Це була одна зі старих справ Йони Лінна, і смерть цієї людини не викликає сумнівів. Ні в кого, окрім самого Йони. Чи можливо, що один із найнебезпечніших маніяків, подібно до біблійного Лазара, повернувся з того світу?

У сьомій книзі про Йону Лінна ми знову зустрічаємося зі страшним злочинцем, якому мало просто вбити. Він забирає у своїх жертв усіх дорогих їм людей, позбавляючи сенсу життя і доводячи до самогубства.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Лазар» Ларса Кеплера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Лазар» Ларса Кеплера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

127 переглядів