Ларс Кеплер

Ларс Кеплер

  • Країна: Швеція

Біографія Ларса Кеплера

Ларс Кеплер — це колективний псевдонім чоловіка та дружини Олександри Коельо Андоріл та Олександра Андоріла, авторів серії книжок про детектива Йона Лінна. На сьогоднішній день було продано 15 мільйонів примірників з цієї серії 40 мовами. Андоріли були визнаними письменниками до того, як взяли псевдонім Ларс Кеплер, і кожен опублікував кілька відомих романів.

18 лютого 2020 року Albert Bonniers Förlag оголосила, що Ларс Кеплер став найбільш продаваним автором десятиліття – шведським чи міжнародним – у Швеції в усіх категоріях, жанрах і форматах.

Ларс — це шана шведському автору кримінальної фантастики Стігу Ларссону, оскільки він надихнув дует почати писати кримінальну фантастику. Назва Кеплер походить від імені німецького вченого Йоганна Кеплера (1571–1630), який розгадав одну з найбільших загадок свого часу: саме його розрахунки орбіт планет проклали шлях до тез Ньютона про гравітацію.


Цікаві факти про Ларса Кеплера розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ларса Кеплера українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Ларса Кеплера. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Ларса Кеплера саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Ларса Кеплера українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Ларс Кеплер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *