«Коханий нелюб, або Прокляття королівських боґлів»
Лариса Бондарчук

Про книгу «Коханий нелюб, або Прокляття королівських боґлів» Лариси Бондарчук

Тяжкі часи настали не лише в королівстві Кауда, але й у родині королівських боґлів. Ванда намагається зняти страшне й смертельне прокляття з королівських боґлів, але сама потрапляє в халепу, з якої немає виходу. Лише магія справжнього кохання може допомогти у випробуваннях долі.
Та чи варто боротися далі, якщо знаєш, що коханий зрадив з іншою, друзі брешуть просто в очі, а рідна мамця продає тебе у рабство?

ДРУГА КНИГА про кохання й пригоди короля боґлів Сайлена та Ванди.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Коханий нелюб, або Прокляття королівських боґлів» Лариси Бондарчук українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Коханий нелюб, або Прокляття королівських боґлів» Лариси Бондарчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

135 переглядів