«Кохана для Грома»
Надія Борзакова

Про книгу «Кохана для Грома» Надії Борзакової

– О десятій вечора приїдеш сюди. Одягни що-небудь… Відповідне. Якщо нічого нема, тобі привезуть.

У сірих очах з темною каймою по краю райдужки був океан цинізму та переваги.

– Перепрошую, але в мої обов’язки це не входить, Власе Тимуровичу, – підвівши голову, я подивилася на нього.

Ніздрі великого орлиного носа здригнулися, на стиснутій щелепі заграли жовна.

– Що і в чиї обов’язки входить вирішую я, – прогарчав він, вишкірившись. – Захочу, і ти мені на столі потанцюєш…

*******
Влас Громов – грубий і жорсткий господар життя, з яким мені не пощастило зіткнутися по роботі. Тепер він захотів, щоб я стала його утриманкою. Моє “ні” нічого не змінило, адже таким, як він, не відмовляють.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Кохана для Грома» Надії Борзакової та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Кохана для Грома» Надії Борзакової: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Кохана для Грома» Надії Борзакової і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Кохана для Грома» Надії Борзакової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

180 переглядів