«Кохана для Грома»
Надія Борзакова

Про книгу «Кохана для Грома» Надії Борзакової

– О десятій вечора приїдеш сюди. Одягни що-небудь… Відповідне. Якщо нічого нема, тобі привезуть.

У сірих очах з темною каймою по краю райдужки був океан цинізму та переваги.

– Перепрошую, але в мої обов’язки це не входить, Власе Тимуровичу, – підвівши голову, я подивилася на нього.

Ніздрі великого орлиного носа здригнулися, на стиснутій щелепі заграли жовна.

– Що і в чиї обов’язки входить вирішую я, – прогарчав він, вишкірившись. – Захочу, і ти мені на столі потанцюєш…

*******
Влас Громов – грубий і жорсткий господар життя, з яким мені не пощастило зіткнутися по роботі. Тепер він захотів, щоб я стала його утриманкою. Моє “ні” нічого не змінило, адже таким, як він, не відмовляють.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Кохана для Грома» Надії Борзакової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Кохана для Грома» Надії Борзакової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

132 переглядів