«Химерниця»
Олена Печорна

Про книгу «Химерниця» Олени Печорної

Микола — очільник провінційного містечка, місцевий «князьок», улюбленець долі. Та що він робить тут, у хаті старої відьми Шептулихи? Вона — його остання надія на порятунок доньки. Двоє найближчих друзів Миколи вже втратили найдорожчих. Тепер його черга. Але замість старої його зустрічає дивне дівча — химерниця, «що думки читає». Звідки вона взялася?

Доля не знає випадковостей. Колись Микола та його друзі вчинили страшну наругу. Вони забрали те, що їм не належало. І час поновлювати рівновагу. Час віддавати. Тільки щира жертва врятує доньку. Чим заплатить батько за власні гріхи? І ким насправді є та, яку потайки називають химерницею?..


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Химерниця» Олени Печорної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Химерниця» Олени Печорної

Читати онлайн книгу «Химерниця» Олена Печорна українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Химерниця
Олена Печорна


Микола – очiльник провiнцiйного мiстечка, мiсцевий «князьок», улюбленець долi. Та що вiн робить тут, у хатi староi вiдьми Шептулихи? Вона – його остання надiя на порятунок доньки. Двое найближчих друзiв Миколи вже втратили найдорожчих. Тепер його черга. Але замiсть староi його зустрiчае дивне дiвча – химерниця, «що думки читае». Звiдки вона взялася?

Доля не знае випадковостей. Колись Микола та його друзi вчинили страшну наругу. Вони забрали те, що iм не належало. І час поновлювати рiвновагу. Час вiддавати. Тiльки щира жертва врятуе доньку. Чим заплатить батько за власнi грiхи? І ким насправдi е та, яку потайки називають химерницею?..

Олена Печорна

Химерниця


…Аби душа, яка брехать не вмiе, бентежнi очi вбiк не вiдвела…

    Інна Ковальчук
Частина І

На хуторi


Височезнi сосни колихали на кронах небо, що дитину в люльцi. Лiс скрiзь, на кiлька кiлометрiв довкруж. Полудень. Вiддаля озвалася самотня пташка й одразу вмовкла. Тихо. Ворушиться павук у сховку, сновигають помiж сунич них острiвцiв мурахи, по обидва боки просiки дрiбнiша комашня грiеться на сонечку. Безлюддя. Лiс та й лiс, а вiддаля дороги хатина притулилась, як вросла мiж стовбу рiв двох сосен, – нiби е й нiби нема. Дах мохом вкрився, немiчний димар набакир сповз, дерев’янi стiни лущились на сонцi, наче мiняли шкiру. Пустка. Анi душi. Й стежина стоптана… аж до порога…

– Та ви що! Хата ж i зими не простоiть – посиплеться, – гомонiли мужики в селi з упевненiстю, нiби лiс ii вже проковтнув. – Нi… не буде дiла без господаря. Пантелеймонович покiйний хижу побудував, ще як моя бабка дiвувала. От. А я на бабине сторiччя чарчину хильнув, та й не одну…

– А вам тiльки одне й на думцi. Іч, господарi зiбрались, – сварилась котрась iз жiнок, проходячи повз несанкцiоноване зiбрання, а iнша могла i зупинитись. – Мо?, через таких пиякiв дiвча у лiс i втекло. Ну… Оце б сама пiшла свiт за очi, iй-богу?.. Глянь-но на себе, глянь… уже набрався…

Але то лихо говорило, бо бiда мучила, коли ж зграйка хусток збиралась бiля крамницi, на вигонi або й на лавi коло чийогось двору, жiнки й собi дивувалися:

– Ай-яй-яй… Оце сама залишилась? У лiсi?

– Ой сама.

– Ото бiда. Бiда-бiда-лишенько.

Відгуки на книгу «Химерниця» Олени Печорної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Химерниця» Олени Печорної одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Химерниця» Олени Печорної у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

648 переглядів