«Час (не) лікує…»
Крістіна Жиглата

Про книгу «Час (не) лікує…» Крістіни Жиглатої

– Навіщо ти це робиш, Маша? Ми провели разом ніч, а тепер, як нічого не бувало, ти йдеш зустрічати свого хлопця!
– А що ти хотів Вадим? Продовження стосунків, почуттів, кохання? – кидаю саркастично. – Забудь про це! Ти надто старий для мене…Не підходиш. Мені потрібний справжній чоловік… Сильний, розумний, гарний! А ти… Нікчема! – повторюю його слова, якось сказані мені.
– Значить, це твоя помста?
– Ні… Я просто хотіла перевірити, заради чого так убивалася п’ять років тому… І знаєш… Не вразив! Даремно плакала! – кидаю сухо та помічаю, як Вадим щільно стискає щелепу. Злиться. – Забудь про все, що було… Я йду до Домініка і буду з ним!
Чоловік вмить виявляється біля мене, охоплює мою талію і закидає собі на плече.
– Так, ні чорта подібного! – гарчить і несе до своєї машини.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Час (не) лікує…» Крістіни Жиглатої українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Час (не) лікує…» Крістіни Жиглатої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

15 переглядів